1. 1.
  bir kaç saat içinde gerçekleşecek hadisedir. an itibarıyla danimarka medyası, abd medyasına dayanarak andrew brunson'ın serbest kaldığı haberini veriyor.

  zaten bütün tanıkların ifadelerini değiştirmeleri ve reddetmeleri ile papazı suçlayacak herhangi bir delil de kalmamış oldu. şu an savcı mütaalasını veriyor. 1 saate kalmaz beraat edip serbest bırakılır. akşama da özel uçakla abd ye gider.

  ha ifadelerini değiştiren ve reddeden tanıkları "ekonomimizi ve abd ile ilişkimizi bozmaya çalışan fetöcüler" diye tutuklayabilirler o ayrı. zira malum türkiye'de her şey mümkün.
  12 -2 ... petrauskas
 2. 2.
  (bkz: #40402362)
  3 -2 ... rootz
 3. 3.
  ulan madem salacaktınız ne efelenip durdunuz adamlara dolari 6 ya cikardiniz.
  16 ... inflamesz
 4. 3.
  eveetttt.... an itibari ile savcı adli kontrol şartının kaldırılmasını ve terör örgütü üyeliğinden 10 yıl hapsini istedi.

  ceza alt limitten verilecek ve tahliye edilecek... sonra da pırrrrrrrr.
  3 ... flat head
 5. 4.
  Ve kuş kafesten uçar.
  3 -1 ... frekans
 6. 5.
  bu arada bu yıl dolar milyarderleri arasına katılan 8 türk brunson'a minnettar.
  brunson'a atar bahanesiyle spekülatif olarak arttırılan dolarları al sat yaparak hangi yandaşların listeye girdiği açıklansa da öğrensek.
  8 ... strawberry blonde
 7. 6.
  bak şimdi ben giderim bunu yönetimin doları artırmak için, kriz yaratmak için rahibi kullanarak ülkenin ekonomisini batırmaya yönelik teşebbüs olarak yorumlarım. bu ne lan. oyuncak mı bu. bu herif gözaltına alındığında dolar 3,4 seviyelerindeydi. sonra 7'yi geçti.

  ah ulan ah sadece bu bile yönetimin itibar kaybı için yeterli seviyedeyken, bizimkiler çıkar yine şov yapar kendilerine yontarlar olayı.

  eeeey kılışdar hep sen yabıyosun.
  5 ... borulce
 8. 7.
  Kandırıldık... Şahitler cark edip yalan söylediklerini ifade atmişler..

  Yine bir kandırılma olayı...
  3 ... gezdimgordumyenildim
 9. 8.
  Savcı adli kontrol hükümlerinin kaldırılmasını talep etti.

  bu şu demek; zaten cezaevinden tahliye edilmiş ve ev hapsinde tutulan rahip için, ev hapsi kontrolü ve yurt dışı yasağı da kalkacak ve yargılama devam etse bile, dava bitiminden itibaren istediği zaman ülkesine dönebilecek. davanın bundan sonraki kısmına avukatı aracılığıyla devam edilecek. yani serbest bırakılmış olacak.

  davayı özetlersek;

  papaz brunson ın serbest bırakılması
  12 ... petrauskas
 10. 9.
  Piyasayı niye altüst ettiniz, madem salacaktınız biz bu sıkıntıları niye çekiyoruz?
  Amacınız neydi ki?
  4 ... thelma