bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    büyü yapan ve bozan bir üfürükçünün kendisine gelen bir kadına "sende papaz büyüsü var" dedikten sonra kadını yere yatırıp üzerine bir kaç kitap koyduktan sonra tecavüz etmesi ve sonra eve 3 arkadaşını daha çağırıp onlarında tecavüz etmesini sağlamasıdır.

http://www.milliyet.com.t...3.%20sayfa%20haber%20turu

(bkz: skerek afaroz etmek)
    14 ... simdi karsiya gecebilirsiniz
  2. 2.
    +merhaba hocam bende büyü var şunu çözsek diyorum
    -tamam olur hallederiz. vazelin varmı yanınızda ?
    6 -1 ... simdi karsiya gecebilirsiniz
  3. 3.
    hocalar yine üfürmüş. bunlar müslümansa ben zaten değilim!
    8 -3 ... demeteren
  4. 4.
    papaz büyüsünün gerçekliğine inanıp da 2010 yılında üfürükçünün evinde yere uzanıp üstüne kitap koyduran ve bekleyen salağın başına gelen hadisedir. Haberi okuduğunuzda sinirden gülseniz de yine de cehalet ve yarattığı trajikomik durum, insan olarak canınızı sıkar.
    9 ... benekli papaz
  5. 5.
    mevzudaki sapıklıktan ziyade, halen böyle safsatalara inanıp bu sapıklıklara maruz kalan cahillerin var olmasına üzüldüğüm olaydır. yahu hiç mi akıl fikir olmaz insanda, veya hiç mi akıl fikir aşılanmaz insana.
    3 ... the big febowski
  6. 6.
    (bkz: ne papazı bildiğin sinek ikili bu)
    11 ... pulp fiction
  7. 7.
    tehlikelidir.
    papaz büyüsü üfürükçüye geçmiş olabileceğinden, onun da 5 gay zenci tarafından büyü bozma tecavüzüyle kurtarılması gereklidir.
    5 ... filozofil
  8. 8.
    her gün gazetelerin üçüncü sayfalarında yer alan haberlerden sadece biri. haberleri izlemeyenlerin, gazete okumayanların öne sürdüğü nedenlerden biri.
    3 ... monolith
  9. 9.
    (bkz: açılın ben imamım)
    5 ... 3gsiz telefon
  10. 10.
    tecavüze uğrayan salak karı, sonuna kadar bunu haketmiştir.
    2 -1 ... uzunyoladami