1. 1.
  seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor seviyor sevmiyor

  a.q. papatyası
  15 -5 ... aabi
 2. 2.
  aşkından şüphe duyan çevre katillerince papatyanın önce bedeninin sonrada tek tek yapraklarının koparıldığı bir saçmalık. senin aşkından ne anlar fotosentezle beslenen çiçek akıllım dedirtecek olay
  3 -1 ... kirmastılı
 3. 3.
  papatya yapraklarının teklik ciftlik ilkesine gore duzenlenmis, her yapragı bir ihtimal sayarak son yapragın denk geldigi ihtimali gerceklesmesi muhtemel sayma prensibine dayanan, 'seviyor sevmiyor' sekli meshur olan, aptal kızların elinde bitkisel katliama sebebiyet veren hede.
  1 -1 ... sosyoklon
 4. 4.
  insanın arzularına göre sapınında sayılarak papatyanın değil yine insanın isteklerine göre hareket edilen fal...
  ... antalyalii
 5. 5.
  bilgisayar gibi bir matığı vardır. 1 ve 0 . hatta matriks filmi bunun üzerine kurulumuştur.
  "gerçek hayattayım, makinalara bağlıyım" coca cola reklamında ki kızın yaptığı gibi yapmak lazım ama o kadar abartmadan. adam yanına oturmuş senle konuşuyorsa demek ki bir şeyler var .
  ... sadis filozof
 6. 6.
  radikal gazetesinin cemil muneccim adlı yazarının neredeyse her yazısında açtığı faldır.
  ... wtasyh
 7. 7.
  bas kismi Santananin Smooth adli parcasina acayip sekilde benzeyen sarki.
  ... b2dalo
 8. 8.
  sevmiyorla başlayınca mutlaka seviyor sonucu alınan fal.. çünkü, tüm papatyalar çift yapraklıdır. * * * *
  ... cikolatavekahve
 9. 9.
  insanoğlunun kendini avutma biçimlerinden biridir.:)**
  ... rire jaune
 10. 10.
  -seviyor, nah seviyor, seviyor, nah seviyor, seviyor, nah seviyor, seviyor, nah seviyor, seviyor, nah seviyor.. diye giden bu fal..
  ... replica