1. .
    gerçekleşirse kesinlikle yılın transferi olur. bi adam hem güçlü, hem teknik, hem uzun hem süratli olabilir mi? papa öyle valla!

kıskandım lan.

http://www.milliyet.com.t...0ile%20anlasti&ver=63
    ... eurasian
  2. .
    beşiktaşımızı uefa kupasından, ertuğrul sağlam'ı da koltuğundan eden savunma oyuncusunun transfer haberidir. havadan gelen hiçbirşeyi geçirmeme gibi bir özelliğini izledik ama genel anlamdaki performansını bilemediğim için sadece izlediğim 4 maçlık bazını kabul ederek iyi transfer diyebilirim. inşallah yönetim benden çok maçını izlemiştir.
    ... saggosteripsolturnikeatanadam
  3. .
    izldeğim tüm müsabakalarda beğendiğim bir stoperdir. hatta avrupa'nın orta üstü takımlarından birine transfer olmasını bekliyordum. ola ki beşiktaş ile şampiyonlar liginde bir kaç iyi maç çıkarırsa bence beşiktaş'ın en çok para kazandığı futbolcu olabilir. tabi alınabilirse.
    ... qb1903
  4. .
    mevcut durumda bayağı bir zor olan.

zira beşiktaş'ın kadrosunda bulunan sivok, zapo, cisse -sözleşmesi bitti ama durum muallakta yeniden anlaşılabilir- ernst, bobo, holosko, tello, delgado varken bir de hatalı olarak transfer edilip uzun sözleşmeler imzalanıp verim alınamayınca kiralanan ve sezon başında yine dönüp problem olacak olan seric, schildenfeld ve higuain var yani toplamda 11 adam.

velhasıl beşiktaşımızın en az 4 tane adamla yollarını ayırması gerekiyor ki, bu adamı alabilsin. hadi cisse gitti diyelim yerine kimi alacaksın? yabancı alacaksan yine problem, türk alacaksan mehmet topuz olayı malum. kiralık şutladığın adamların sözleşmelerini nasıl feshedeceksin?

velhasıl, tüpçü'nün geçen sezon yediği hurmalar bu kışı atlattı ama bu yaz tırmalayacak gibi görünmekte.
    ... paleface