1. 1.
  ss lazionun faşişt topçusu, roma taraftarının bir kaşık suda boğacağı aciz insan.
  4 -7 ... alen markaryan
 2. 2.
  gol sevinçlerini genelde nazi selamı vererek kutlayan faşist italyan futbolcu.
  2 -1 ... zamazingo
 3. 3.
  tekme tokat girişilesi futbolcu.
  3 -4 ... trinfr
 4. 4.
  "Irkçı değilim faşistim" diyen" laziolu futbolcu.Roma maçlarında bir başka oynar.Hatta Bir Roma maçında Nazi selamını çakmıştır.*
  6 -5 ... italiano
 5. 5.
  faşist lazio takımının faşist futbolcusu.nazi selamını çok sever.sahada ayağı değil genelde eli kolu konuşur.
  2 ... berbay
 6. 6.
  almanya da * bir derginin seçtiği yılın en kötü sporcusu. burada aslında misyondur referans noktaları çünkü şike yapan hakem 2. sıradadır bu yarışmada, alpay özalan üçüncü.
  2 ... electronica
 7. 7.
  son olarak serie c takımlarından cisco roma ya oyuncu--teknik direktör olarak transfer olarak kendine yeni bir misyon yüklenmiş kişi. böyle bir çalışma için bu takımı seçtiğine göre bu takımın taraftar camiası tamamen faşistlerden oluşuyor olsa gerek. maçlarda nazi selamı vermesini şu şekilde cümlelerle savunan kişidir: "komunistlerin kendini ifade etme özgürlüğü var da milliyetçilerin kendi vatanında niye yok? bugün yaptım yine yaparım!" ruhsal yapısı bakımından alpay özalan'ın uluslararası versiyonu gibidir. dolayısıyla fair play anlayışları da büyük benzerlik gösterir. bu adam da ingiltere'de oynadığı dönem içinde bir önceki sezon kasten ayak kırmaktan 6 ay ceza alıp ertesi sezon kalecinin yerde yattığı gerekçesiyle boş kaleye gol atmayı reddetmesi sebebiyle fair play ödülü almıştır. malum aynı ödülü her maç birilerinin çenesini kırma ihtimali olan alpay özalan da gole giden adamı centilmenlik icabı(!) düşürmeyerek kazanmış bulunmaktadır.
  7 ... schenardi
 8. 8.
  fa$ist olan ama kesinlikle ırkçı olmayan, kendi halinde ve kendine göre, hatta bir sürü insana göre* haklı olan efsane futbolcu. cisco roma'yla fakirlere yardım etmek gibi bir sürü organizasyon yapan, sağ görü$ünün nedeni eskiden gelen değerleri benimsemi$ olmasıdır.

  edit: aynı zamanda west ham united forması giyerken, karşı takımın kalecisi sakatlandıktan sonra takım arkadaşları oyunu kesmemiş, köşeden orta yapacak arkadaşından çılgınlar gibi pas istemiş ve top ona doğru gelirken herkes boş kaleye golü atmasını beklerken, elleriyle topu yakalayarak yerde yatan kaleciyi göstermiştir. fair play işte böyle bir şeydir: https://video.uludagsozluk.com/v/paolo-di-canio-4189/

  5 -5 ... randy
 9. 9.
  four four two dergisinin aralık-2006 sayısında röportajını okuyabileceğiniz, çok ilginç bir italyan futbolcu..
  2 ... don santino corleone
 10. 10.
  bir taraftarın isteyeceği en büyük topçu.
  3 -7 ... to madeira