1. 1.
  türkiye'deyse her ikisi de yafta yiyecektir.
  ... zivzivziv
 2. 2.
  islamda pantolon giyen kadına yer yoktur.
  2 -3 ... kartal altay
 3. 3.
  kadın, türkiye'de etek giyen kadına ilk kez bacak görmüş gibi bakılması nedeniyle pantolonu tercih etmiş olabilir. erkeğin küpe takma sebebini hiç düşünmedim, onu da siz bulun.
  ... miss grim
 4. 4.
  özellikle at binen kavimlerde ve kadının sosyal hayatta varolduğu toplumlarda kadınların pantolon giymesi normaldir.
  kadınların toplum hayatından soyutlandığı arap kültürü benzerlerinde ise, erkek gibi giyinen kadın olarak görülür ve hoş karşılanmaz.

  küpe takan erkek konusu ise, götüne mi battı amk, sanane elalemin küpesinden!
  1 -2 ... 0fu0
 5. 5.
  küpe takan erkeğe ve pantolon giyen kadına homoseksüel denmesi oldukça garibime gitmiştir.Bildiğim kadarıyla yavuz sultan seliminde küpesi vardı ama osmanlı topraklarını 4 kat genişletti.Ayrıca iç çamaşırlarını kapatacak mini etekler giymelerindense bir bayanın pantolon giymesini tercih ederdim.Bende küpe takıyorum.O erkeklik homoseksüellik işleri küpeyle olmuyor.
  1 ... anarsik kuzu
 6. 6.
  Ayyy ben de diyorum nerde bu yavuz sultan selim de takıyordu diyecekler? Onun hikayeleri vardır.niye taktığıyla ilgili.her neyse bir mahsuru yoktur ama bazılarınız şey gibi oluyor yalan söylemeyelim ona göre takın.
  ... insannn
 7. 7.
  birisi islama hic uymaz. 7 yasina gelip de evlilik cagi gecmeden derhal evlendirilmelidir. Oteki bas taci.
  -1 ... illiterate
 8. 8.
  muhtemelen ailesi tarafından küpe takmasına izin verilmemiş ve bu sayede yobazlığa doğru itilmiş yazar söylemidir. erkekliğin küpeyle alakası olmadığı gibi, pantolon giyen kadının da erkeklikle alakası yoktur. zira ülkücüyüm diye ortalıkta dolanıp 14 yaşındaki kızın götüne bakan gavatlar yok değil.
  ... modernproudhon
 9. 9.
  Bir adet versus.
  o kalçalar feln çok seksy oluyor evet ama banane? Ben efendim, küpe takan erkekler için burada bulunmaktayım... tek cümleyle diyorum ki: acaip seksy oluyorsunuz.
  -1 ... ikizler kizi