bugün

çevrenin kendisine garip garip bakmasına sebeb olacak erkektir. **
iki elinin baş parmağı ile yukardan aşağıya vıjırt diye kaydırıyorsa ensesine vurulması gereken erkektir. *
azıcık da olsa modayı takip eden erkektir.

edit(eksiciye not): son dönemlerde retro ile birlikte askı baya moda oldu.
üstünde ceket varsa silah taşıması muhtemel erkektir.
çocuksa inanılmaz sevimlidir.
entellektüel bir görüntüye sahiptir. ya da çocuksu. ya da komik. bence iyidir ya aslında hep takmak istemişimdir.
zayıfsa sevimlidir.
çocuksa ya da yaşlıysa çok sevimli olurlar.
dar fikirli insanlarca anında entel, gay, özenti, tiki gibi sıfatlara maruz kalan kişidir. Belki hak ediyordur orası ayrı ama gerçekten tarz sahibi olan insan çok bu da böyle biline.
yakısır.
göbeği varsa daha bi tonton görünür. *
Sevilesi ve tarz sahibi erkektir.
rezildir, illettir, zevksiz sığırın tekidir.

olum var ya, o pantolonun köprüler boş durunca, sanki belden düşüyormuş gibi oluyor la. hem de hiç güzel durmuyor insanın bacaklarında o canım pantolon.

atın bunları, atın.
anne kurbanı erkektir.

ah o büyük alalımcı anneler yok mu???!
(bkz: pişkinliğin bu kadarı)
bir süre sonra sıkılıp çıkaracak olan erkektir.

arkadaş ciddi ciddi,

bir bu pantolon askısı, iki de papyon...

bunlar fena halde karizma katıyor insana.

ama ikisi de çok rahatsız edici.
çocukken biz de takardık. zayıf bir çocuktum, dolayısıyla pantolonun belimden düşmesini engellerdi

sonra annem bunları takmanın boy uzamasını engellediğini duymuş pantolonların beline lastik geçirmeye başlamıştı. rezillik diz boyuydu.

uzadık mı? hayır.
tarz sahibi erkektir. yakın zamanda kemer yerine bu zımbırtıyı takmayı düşünüyorum.
Sırtındaki askıyı çekip sırtına şak diye yapışması hoşuma gidiyor. Arkadaşım bu yüzden kemere geçti.

Kocaman adamlarsınız yapmayın. Küçük bebilere yakışır yalnızca. Bir karış pantolonundan bir karış vücuduna uzanır, göbüşü varsa orada bir dalgalanma yapar. Yersin onu işte yer.
Bulsam ben bile takacağım, erkekler takmış çok mu? *
Tarz meselesi bu. Uydurursa sorun yoktur.
pantolon askısının avrlığından haberdar olan erkektir.
daha panolonuna hakim olamıyordur. sevimlidir.
Belki de boş konuşanları kemerle dövmekten bıkmış artık muhatap olmak istemeyen erkektir…

Her şeyde bir anlam aramayın.

Eleştirenlerin hepsi rahmetli muhammed ali nin altın kemeri ile geziyor ya ondan belki.
(bkz: askıda erkek)