bugün

Bu gece bi olaylar olmuş ödül geri iade mi edilmiş okan bayülgen bir şey mi demiş arkadaş ülkenin ödül töreni bile kaos içinde, yolsuzluk var diyince yol yapan zihniyetle ödül töreninde bir birine bok atan zihniyet aynı malasef arada benim gibi ponçik eğlence düşkünü insanlara oluyor olan, olsun.
Bir tanede erkek kazansaydı be diyeceğim ödül töreni. Sabahtan beri acaba erkek ödül alacak mı diye bekliyoruz efenim. Bir kadın kadar olamadılar.
Her sene mutlaka sunuculardan birinin pot kırdığı tören.
Çok çok ve edis varken Tarkan ne ha ?

Sokacam Tarkan aşkınıza, tamam adam tescilli ok daha önünün açılmasına gerek Yok. Gençlere şans verseydiniz keşke. Yazık oldu.
izlemiyorum ancak gördüğüm kadarıyla hande erçel ve enes batur ödül almış.

ülkede her şeyin olduğu gibi bununda boku çıktı. yazık.
Izlemiyorum sacma sapan isler. Enes batur ne abi...
Yeter bıktım artık.
Daha fazla görmek istemiyorum herkes katılmış yengemin kardeşi bile katılıp önünde foto çekilmiş amk. Elini kolunu sallayan herkes giriyor yani.
instagramda keşfet kısmını işgal etmiş lanet şey.

çarpık bacaklı boya küplerini görmekten yıldım.
sadece ve bir tane en güzel yanı, arzum onan - mehmet aslantuğ çiftinin asaletini kırmızı halıda görmek olan törendi. onun haricinde fos.
al gülüm ver gülüm ödül töreni.
Demirören grubunun ödüllerin büyük kısmını kendine saklaması normal de, Pınar Altuğ gibi yeteneksizlere en iyi kadın oyuncu rolü vermek bayağı komik olmuş. izlemeye dahi değmez, değil ki sonuçları alkışlamak!
En iyi YouTube ödülünü orkun'adır yok efendim enes'edir onlara verilirse balık baştan kokmuş demektir zaten. Saçma bir tören.
Nerde boş beleş tip varsa eline tutuşturmuşlar ödülü.
en çok dikkatimi çeken ödül ;

EN iYi KOMEDi DiZiSi : ÇOCUKLAR DUYMASIN
EN iYi KOMEDi DiZiSi KADIN OYUNCU : PINAR ALTUĞ.

evet, tam bir komedi.
(bkz: ezhel) denen torbaciya yılın çıkış şarkıcısı ödülünü veren zihniyet..

sizin verdiğiniz ödülüde sokayim sizede
amk un muptezelleri..
ödül töreni adı altında et pazarının kurulduğu yerdir. katılımcıların çıplaklık yarışına sahne olmuştur.
ödüllerin bile yandaş hükümet yanlısı olduğunu gördüğümüz ödül tören şeysi.
dikkat ediyorsanız bütün ödüller atv ve kanal d ye gitti. diziler programlar hatta tüm haber programları. fox a ait hiçbir ödül yok. lan Fatih portakal rating rekorları kırıyor dizileri bile geçiyor ratingde ,gidip en iyi haber programını geçtim en iyi erkek haber sunucusu Cem öğretir demiş.

der tabi herkesin yalama gücü bir mi.
bu senenin kelebenkleri kim oldu diye merak edilen ödül törenidir. çok helecanlı yaa.

(bkz: dostlar alışverişte görsün)
Turker inanoglu nun iyiden iyiye yaslandigina sahit oldugumuz odul toreni. Adamcagizi odul versin diye kac defa yordular yazik gunah.
Yusuf Ömer Sınav'ın ilk ödülünü aldığı törendir.
Umarım daha nicelerine *
Ota boka nerdeyse herkese ödül verilen gece.Aynı versiyonları Kore’de de mevcut.Ödül vereceğim diye saçma saçma kategoriler açılmış.Amacı herkesi memnun etmek olan ödül töreni.
Elimde davetiyesi vardı, gitmeye gerek duymadığım için birisine verdiğim etkinlik.
Bu yıl düzenlenen kelebek ödül töreninde yılın en iyi torbacısı ödülünü alan deniz sekiye Türk halkının gösterdiği yoğun ilgi görülmeye değerdi.
Pınar Altuğ'un komedi kadın oyuncusu ve hatta oyuncu olduğunu öğrendiğim saçmalık.
Deniz Seki gibi güzel bir kadınının kendisinin, sanırım estetik sayesinde acayip bir tipe büründüğünü gördüğümüz etkinlik oldu.

Bir de bu hayatın heyecanı meyecanı yok vs diyip iyice sevimsiz bir hal almış.

"Uyuşturucuya devam mı ediyor acaba" sorularını sorduruyor insana.
güncel Önemli Başlıklar