bugün

Eşiniz panik atak ise ustune asla gitmeyin. Sinirinizi disa vurmayin. Esiniz sakinken durumu ve neye kizdiginizi izah edin... Zaman zaman sabir istiyor epey.
sadece panik atakla sınırlı değildir tedavi uygulanmaz ise adı konmamış hastalıklara bile davetiye çıkarır bipolar duygu durum bozukluğuna ondan sonrada başka bir bozukluğa sonra başka sonra başka yani .

tedavisi çok zordur tek ilaç aklı hep neşe ve moral verici şeylerle dolu tutmak meşgul tutmak gerekir . mümkünse hiper aktif derecede !

yoğun neşe yoğun moral kanseri dahi yener bunu asla unutmayalım . en büyük ilaçlardan birisidir moral . stresli işlerden yerlerden uzak durmak mümkünse sıkı bir tatil çok iyi gelir .

ve en önemliside manevi boşluk işte benim en çok üzüldüğüm durumlardan bir tanesi .

o boşluk dolmadıkca ruh hastalıklarının iyileşmesi çok çok daha uzun sürüyor hatta iyileşmiyor diyebilirim .

dünya eczanesinde hertürlü hastalığa ilaç var yok değil . önemli olan doğru yerde araştırma yapıp yapmadığımızdır .

yani size lazım olan ilacı çoook alakasız yerlerde aramanızdır . yanlış bilinen doğrular ve doğru bilinen yanlışlar eşliğinde !

kesinlikle sunni gıdalar içecekler tüketilmemelidir . biz organik bir canlıyız bunun içine yapay maddeleri karıştırırsanız geri dönüşü farklı ve beklenmedik şekillerde karşımıza çıkacak ! iyi olmadığına ben inanıyorum .

çünkü orjianlini bozuyoruz vücudun . yeni çıkan ruhsal hastalıkların nedenlerine ben bunuda ekliyorum . yani gittikce plastikleşen bir vücuttan ben herşeyi beklerim yeni yeni .

yiyoruz içiyoruz çöp kovası gibi bakalım vücudumuz istiyormu bunları hoşlanıyormu bunlardan ? vücudumuza sorar gibi soralım .

ben yapay yiyecekleri yesem olurmu ? sen kafayı yemiş olmalısın beni yok etmek mi senin amacın yoksa birlikte daha sağlam daha sağlıklı olmak mı çözemiyorum seni .

işte bunun gibi zararlı olduğunu bildiğiniz yapay gıdalardan hatta şüpheli olan gıdalardan dahi uzak durmalıyız açlıkdan ölmeyiz korkmayın sakın illaki orjinal organik birşeyler bulup hazırlayabiliriz .

hiç olmazsa aza indirgeyelim yapay yiyecekleri içecekleri .

allah şifa versin her ihtiyacı olana inşaallah .
başlarda çok zor gelse de zamanla eğlenceli olabiliyor. yaratıcılığı geliştiriyor, imanı güçlendiriyor, hiç yapmam diyeceğiniz seyehatlere sürüklüyor.