bugün

''ay canım benim'' deyip bağrıma basmak istediğim.
o kadar şirin ki hep canı dondurma istiyor. hele o ''r'' leri söyleyemiyor mu ''donduyma vay mı donduyma'' diyerek ay yerim onu. onu görünce canım nasıl dondurma pardon donduyma almak istiyor. gerçekten çok başarılı bir reklam. umarım yakında bu sevimli pandacığın oyuncağı çıkarda alırız.
amına koyum senin ya ne sevimlisin sen...

edit: 100. entryim sen ol istedim.
edit2: ama niye ole yapıoosunuss gerçekten çok sevimli bu panda ne olur kötülemeyin bakın küserim...
bulent ersoy ile herhangi bir baginin bulunmadigini aciklamistir.
(bkz: dondugma vag mı dondugma)
veriyormuş şeklinde rivayeti dolaşan, renklerinden dolayı fanatik beşiktaşlı olduğunu düşündüğüm, sevimliliğini kullanarak insanların kanını emen, dondurma meraklısı ayı. reco kongo kenesi ile kan bağı olmalı bunun.

(bkz: zikik reklam karakterleri)
(bkz: sen tut ben zikeyim)
algida'nın güzel kadınları ve ülker golf'ün kremamsı iğrenç yaratığına nazaran üstün ve dürüst bir varlık.
yapmacık hareketleri olan,çocukların da uyuz olduğu şey.
-donduma vamı donduma
+yok canım hadi siktir git, yeter soyun tehlikede dedik bağrımıza bastık, kuruttun dükkanı
son reklam filminde oruç tutabilen pandadır.
buzdoladında okadar yiyeceğin arasında oruç tutabilen ve bunun için helal olsun dediğim panda.
yabancı peynir reklamlarında oynayan ve 'panda peyniri alır mısın?' sorusuna hayır diyenlerin masasını dağıtan, bilgisayarını kıran, serumunu çeken, alış-veriş arabasını deviren panda kadar samimi olmayan, ince sesli ve konuşurken r'leri bilerek yutup sevimli olacağını zanneden dondurma reklamı karakteridir.
r leri söylemeyen pandadır.
taş gibi gibi memeleri, taş gibi kalçaları olan dişi panda.
(bkz: pipi görünce bana bir şeyyhler oluyor diyen kız)
ileride panda reklamlarında ya da animasyon filmlerinde hatırlayacağımız, nesli tükenmekte olan tür.
görsel
herkese göre sevimli olmayan pandadır.

babam olsa " höst la amuğagoduum al sana daş" diyip hayvanın kafasını yarıverirdi.