bugün

hem pamuklu don giyip hem de kadın oldugunu sanma durumudur.

ulan aynaya bakıp hiç mi tiksinmiyorsunuz kendinizden...
özellikle sözlük yazarlarından dişi olanlarının çoğunluğunun kendini kadın sanmasına yakın bir önermedir.

beyaz slip erkek donu giyin, daha iyi hissedersiniz...
kutusu * * olan her kadının kendini kadın sanması kadar doğal olan sanma olayıdır.

Kadın bu, pamuklu da giyer pamuksuz da.

Dönerin yoğurtlusu kadının pamuklusu
kadının kendini kadın sanması kadar kötüdür.

sözde; daha doğal ve sağlıklı olmak uğruna giyilir. sağlık önemli tabii. ruh sağlıgının pek önemi yok.
ister pamuklu ister pamuksuz giyer kadın. nasıl rahat ediyorsa bırakınız giyinsindir.her daim bir seks objesi gibi görünmek zorunda mıdır? tangalar g stringlerle mi gezmelidir daima? (ki pamuklu don dediğiniz şey daha sağlıklıdır).
krem rengi uzun paçalı don giyen babanneyle aynı duyguları hissetmektir.
(bkz: dondan yapılan karakter analizi)
sağlıklı yaşamı, cinsel hayattan önemli görmenin sonucudur.

bunlar, topuklu ayakkabı yerine aptal ortopedik ayakkabılar giyerler.
tanga giyen ibnenin kendini kadın sanması kadar saçmadır. kadınlık erkeklik donla olmuyor.

angelina jolie ablamız şimdi denk gelsede giyse karşımıza çıksa ne yaparız? yemeyip yanında yatacak halimiz yok tabii ki...
(bkz: anam da pamuklu giymezdi)
-abi çok pis bi başlık açtım sözlüü birbirine kattım abi resmen.
-hmm sıradaki başlığın 'beyni olan kadının kendini kadın sanması' olsun daha çok dikkat çekersin
-haklısın abi ya hiç aklıma gelmedi anasını satiim ha
varoluşsal bir durumdur.

not:
*birilerinin gerçeği söylemesi gerekiyordu. anneniz, ablanız, abiniz, arkadaşlarınız, sevgiliniz, kocanız bunu size söylemezdi. sanırım en uygunu, tanımadıgınız birisinin size gerçekleri söylemesiydi. haftanın en kötüsü olma ugruna size yardım ettiğimi düşünüyorum. zararın neresinden dönülürse kardır.

(bkz: bilmemek değil öğrenmemek ayıp)
kadınları her zaman seksi olup, erkeklerin cinsel arzularına hizmet etmesi gereken varlıklar olarak gören, kadınları ve erkekliğini anlamada güçlük çeken bireylerin anlayışı.

donunun hesabını vereceksin kadın!
donunun çeşidini bile doğru düzgün seçme yetisine sahip olamayan kadının, ayakta durmasının zaten mümkün olmadıgını gösteren bir cevap olabilir bu.
bir kadının donunu seçmesinden önce seçmesi, seçebilmesi gereken pek çok şeyi olması gerektiğini bilerek üzerine düşünülmesi gereken çok önemli bir varoluşsal parametre.
(bkz: 30 yasına gelip hala slip giyen adam)
(bkz: kadının kadınlığını giydiği donda arayanlar)
(bkz: etek giyen erkeğin kendini kadın sanması)
bi çelişki gördüm sanki...
tekrar gözden geçirelim.
pamuklu don giyen kadinin?! kendini kadin sanmasi...
ilgili olarak;
(bkz: kadına kadın diyen zihniyet)
cinsel hayatı sağlıklı yaşamdan üstün görenlerin* anlayamayacağı durumdur.
*bu çok önemli(!) gerceği bizlerle paylaştıgı için allah kendisinden* razı olsun. keşke bu tespiti yapmadan önce %100 polyesterden/naylondan imal edilmiş bir don giyseydi.(don diye diye bi hal olduk yahu)
kadın olup olmamayı g.tteki donla ilişkilendiren bir zihniyetin kendini adam sanması gibi.
cinselliğin ruh sağlığı üzerindeki etkilerinden bihaber, aklı donda olmayan cahil yazarların pamuklu don sevdasından vazgeçip cinsel hayatlarını renklendiremedikçe anlayamayacağı olgu.
cinselliği sadece malum yerlere giriş-çıkışlardan ve öküz misali erkeğinin altında yatmaktan ibaret sanan yurdum kızlarının/kadınlarının inatla kafasına sokulması gereken olgu.
kadınlıgını, bir bez parcasıyla teyid ettirmek zorunda olmayacak kadar kadın oldugundandır.
(bkz: pamuklu don ne lan)