bugün

insanı Allah'a karşı secde ettirecek. Günlerce şükür namazı kalmaktan artık gözleri dünyevi şeyleri göremeyecek dereye getirecek kızlar dir.

insanı evliya yaptırırlar.
Masallahtir onlara.

iyi davranmalidir kendilerine.
bikiniyi giyip de denize inince iğrenç durur,o yüzden 50lik korumayla başlayıp bronzer spreylerle tatil sonlandırılmalıdır.
yaz aylarında saatte bir +50 faktörlü güneş kremi kullanmak zorunda olanlardır.
herhangi alerjik durumda doktor doktor dolaşıp, dermatoloji uzmanı bulup iki saat öğüt dinledikten sonra aylarca geçmesini bekleyen kızdır.
her yediğine dikkat etmezse sivilcenin çoşacağı tenin sahibidir.

kısacası çok da övüldüğü kadar iyi değildir, öyle fazla şeaayapmayın.
özellikle tatile çıkıldığında tüm esmer kadınlar rahatça yanarken her defasında dikkat etmekten sıkılıp, tatili yarıda kesendir.(zira yanmak beyaz tenli için kızarmaktır, pişmektir.)

(bkz: beyaz tenli olmak)

(bkz: beyaz tenli kızlar)
Mine Tugaydır. Herkesin anlicagin dilden söyliyim medcezirde ki Ender serez.
Genelde nazik nadir ve nadide bayanlardir. Sevin onlari.
sevgilimdir.

not: vermiyorum caps maps. varsın didn't happen densin. ben biliyom ya.
pembe göğüs uçlu olurlar.
Yolunmuş tavuğu andırırlar ehehe.
içlerinden 1 tane bile olsa tıpsızını görmek bana nasip olmamıştır.
Evet ömürlük beslemek koşuluyla alınabilir.
Öpüşürken, sevişirken hemen morarırlar. Çok tatlı kızlardır.
bayramda teyzelerin gazabına yeterince uğruyorlar zaten, kızım sen kansız mısın, ay müzeyyeğn yedirmiyonuz mu bu kızı, çık ara sıra bir güneş gör, az bir renk gelsin yüzüne gözüne. peki teyzecim, ver bronzerı ver ver ver.
Hayatta sevmem beyaz tenli kızları nedenmi,düşünzenize yazın siniekler tarafından ısırıdıgını hertafı kırp kırmızı olur hemen belli oluyor ondan sonra bişey olursada olmaz artık. Esmer tenli olsun adaş.
Sevmem ,öyle bronz pürüzsüz bacaklar varken neden peynir bacaklara bakayım bronz ten çorap gibidir cok düzgün ve bakımlı ise bir de,harikadır.hele o altın bakır karışımı renk akıllara zarar.
güneşli günlerde güneşlenmek yerine alüminyum folyoyla kaplanması gereken kızlardır.
bu başlığı benim dışımda birinin uplaması bir şirktir. Yüce yaratıcının nezninde bunn affı yoktur.

Olsada sevsek kızlarıdır. Amanda aman haniymiş beyazı.
Güzelliğin ten rengine bağli olduğuna düşünmüyor.Saçma bir başlık yine.
Her beyaz kızımız hayatında en az bir kere "Senin pigmentin yok ehe lazımsa vereyim" cümlesine malesef ki maruz kalır. Bu kızlarımız için yaz ayları içinde bir tutam gerilim efendime söyleyeyim bir tutam korku ifade eder bronzlaşmak ister ama başaramaz bronz olacağım derken istakozdan hallice bir kızarma geçirir kızarıklık geçer ten rengi aynı kalır o yanık acısı çekilir deri soyulur ama bir türlü o güzel bronz renk elde edilemez sevse dahi bazı renkleri dolabına ekleyemez sonra işin ucu ölü gelinden halliceliğe dayanır çünkü iki ucu değnektir bakış açısına göre kıymet değiştirir.
insanı günaha sürekler. Allah tarafından insanlığı sınamak için gönderilmiş huridir onlar.
Yüce Allahın insanlara lütuf olarak sunduğu kadındır.
Yenilmez kedi gibi uyutulur yanında yatılır.
Öpülesi sevilesi ve koklanası kızlardır.
yüce allahın insanlara lütuf olarak sunduğu kadındır.
Artık görünmezlik özelliği kazanan kızlardır.

Gönlüm sizi arıyor.
Benim ben ben bu yüzden şopar gibi kara suratlı erkeklerden hoşlaşmıyorum. Değerli kızlardır.