1. 1.
    yerli ve milli bir aile(!) olan palu ailesine ait suç dosyasının sıralı tam listesidir.

ailenin işlediği suçların sıralı tam listesi şöyle;

uyuşturucu
    cinayet
    fuhuş
    zorla alıkoyma
    darp,
    gasp,
    yağma,
    tehdit,
    organ ticareti
    çocuk kaçırma
    çocuk istismarı
    işkence
    ensest
    tecavüz
    taciz,
    din istismarı
    suç gizleme
    sahte belge
    usülsüzlük
    gıda suçları
    iftira,
    terör,
    sahte ifade
    resmi evrakta sahtecilik,
    dolandırıcılık.

palu ailesini tanıyalım;
    palu ailesinin işlediği suçlar sıralı tam liste

bütün bunlar var, ama savcılar hala uyuyor...

şuna bak, resmen suç makinesi.

buna 1000 sene ceza versen, aynı bu tiple hapisten çıkar yine suç işler. şeytan ölümsüzdür çünkü.
    32 -7 ... tengir budun
  2. 2.
    biraz daha bu başlığı görürsem ben de bu olayı okuyacağım sanırım. umarım okumakla kalır. hiç meraklı bir insan değilim ama neyse.
    4 ... bir daha ayilmasam
  3. 3.
    savcılar bu işe el atmak için her zamanki gibi biricik babalarının emir vermesini bekliyorlardır.
    3 ... arman
  4. 4.
    bir süre daha serbest kalsalar adnan oktar'ı geçecekleri liste (adnan oktar 31 suçtan yargılanırken palu ailesi 25 suç işlemiş).
    6 ... sehzade birinci palamut
  5. 5.
    bu olay müğe amirimin başını da yer ,demedi deme ibrahim.

bakıyorum ne cinayet masası ne çocuk şube ne savcılık her biri bir tarafa bakıyor herkes bena ne havasında.

çocuğun adı da sakat recep tayyip ..

bu arada yutup'da ki videolara bakıyorum hani yanlış isem uyarın 28 aralıkta tuncer sapığı tutuklandı yazısı var herif 5 aralıkta tv.de.(yada ben yanlışım)

bu arada takkeli bir şahıs var namazımdayım niyazımdayım ayağında bana göre organizasyonun başı o ..

birde herkesin her şeyden haberi var polis desen rezillik nasıl bir bölge karakolu ki üzerilerine vazife gibi barıştırmış çocukları ailelerine teslim etmişler . en başata o polisler bulunup sorgulanmalı.

not: ölen küçük kıza çok üzüldüm vallahi öldüğüne sevindim desem yeridir kızmayın..
    yavrucağım ölmese daha ne işkenceler görecekmiş ,aç bırakmışlar karnına taş bağlamışlar ..

https://galeri.uludagsozl...%C4%B1-tam-liste-1789064/

kuzey kore 'de diktatörlük varmış ,var tabi yoksa ...

yemin ederim kim jong un yoldaşım ,bunları anında demir eritme potasına koyardı ,2000 derece anında kor.
    6 -3 ... baris hemen simdi
  6. 6.
    Tüm kadınlarının başı kapalı ve türbanlı oldukları bir ailenin sıralı suç listesidir. Şaşırmadık.
    4 -15 ... alkolik oldum
  7. 7.
    tengir budun gibi azgın bir kemaliz ve atayizin dil uzattığı gayet namuslu bir ailedir..

namuslu olduklarını nereden biliyoruz?

çünkü gadınlar örtülü..
    erkekler namaz gıliii...

bu aileye saldıranların derdi

uyuşturucu
    cinayet
    fuhuş
    zorla alıkoyma
    darp,
    gasp,
    yağma,
    tehdit,
    organ ticareti
    çocuk kaçırma
    çocuk istismarı
    işkence
    ensest
    tecavüz
    taciz,
    din istismarı
    suç gizleme
    sahte belge
    usülsüzlük
    gıda suçları
    iftira,
    terör,
    sahte ifade
    resmi evrakta sahtecilik,
    dolandırıcılık.

filan değil tabii ki.. bu aileyle uğraşanların derdi islam, islam, islam.. dertleri türban, ezan, namaz, iman.. ama açıkça söyleyemiyorlar. Onun için fuhuş gibi, gasp gibi önemsiz şeylerden bahsediyorlar... oysa bu atayizler bilmiyorlar ki çocuk istismarı gibi ufak tefek günahçıklar gurban bayramında geseceğimiz bir kaç gurbanla affolunur, günah puanları sıfırlanır.. önemli olan ibadettir..

ühü ühü ühü... dürbanlılar, namaz gılanlar gine mağdur oldu.. gör bunları akp seçmeni...
    16 -5 ... arbutus unedo
  8. 8.
    palu ailesi değildir corleone falandır iyi bakın.
    ... uzay muhtari
  9. 9.
    Şimdi dağa taşa kuscam artık ha.

Ya sıkın şunların kafasına ya da gidip dağıtıcam atv’yi.
    Müge kendine dikkat etsin. Silah emoji.
    ... antidepresan98
  10. 10.
    Emniyet teşkilatı tv programlarıyla dosya açıyor artık. Normaldir. Kim bilir daha neler var anadoluda
    3 ... ortamlarin suratsizi