1. 1.
    yalnız adamlar pek benzemeseler de aslen ordulu.
    bu defa olmamış..

öte yandan elazığ'a pek sempatim yok malatya-elazığ ikileminde daima malatya taraftarıyım ama hak da yememek gerek.

evet palu zaza vatandaşlardan teşekkül bir ilçemiz. ancak bir iki istisna hepsini ile terörist ilan etmek neden?

solhan da tamamen zaza. yeşil olarak bilinen mahmut yıldırım'ın memleketi. o da mı terörist?

ki ne 2009, ne 2014 yerel seçimlerinde hdp veya bdp %0.10 oy dahi alamazken mhp 2009'da bir beldesini kazanmış, 2014'te ise %39 oy ile ilçe geneli ikinci olmuştu.

tamam siyasi olarak bize uymuyorlar ancak bu adamları terörist yapmaz ki.
    12 -7 ... eylulsabahi
  2. 2.
    Ustaeller nereli seni zorlayabilir.
    Ha gayret onlar da Amerikadan mı çıkmış fetöcü diyorlar öyle duydum.
    3 ... evci
  3. 3.
    Keşke beyin satın alınabilse bir adet hediye ederdim kendisine .

Suç şahsidir.

Kişilerin mensubiyetinden hareketle

Bir inanç

Bir toplum

Bir yöre

Suçlanamaz

Bu ilkellğin bile ötesinde sakat bir mantık

Mantık mı dedim

Mantıksızlık

Evet evet

Tam olarak bu zihniyet mantıksızlık abidesi

Peşin edit : Palu ailesinin elazığın palu ilçesi ile bir alakası yok bu arada
    9 -9 ... isminiunutanadam
  4. 4.
    Vahşidir. Coğrafyası da, insanları da Vahşidir. Tam tersi intiba vermeye çalışırlar ama Vahşidir.
    1 -2 ... tea man
  5. 5.
    Palu ailesi ordulu. Damat tuncer de artvinli herhalde.
    1 ... golazo
  6. 6.
    (bkz: ayrılıkçı türkler)
    (bkz: uludağ sözlük ayrılıkçı türkler birliği)

madem aile ordulu, soyadları neden palu?
    ama varsayalım ki palu ailesi ordulu... bu türkiye'deki en büyük ilkellik konsantrasyonunun fırat nehrinin doğusunda ve murat nehrinin güneyinde olduğu gerçeğini değiştirmiyor...

o bölgeden hızla kurtulmamız lazım.. yoksa şehirlerimiz palu ailesinin modifiye versiyonlarıyla dolacak. 15-20 sene içinde onları belediye başkanı, polis, milletvekili olarak göreceğiz.. çünkü çoğunluk onlarda olacak, birbirlerini seçecekler ve atayacaklar..
    4 -5 ... arbutus unedo
  7. 7.
    Uzun entry olunca bilimsel bir gerçeklik var sandım amk.
    Burdan size ekmek çıkmaz. Selahattin demirtaş'la ne alakası var? Neredeyse ahtapot paul'a da palulu diyeceksiniz. Olacak iş değil.
    1 ... onickihavari
  8. 8.
    Palu ailesi nereli bilmiyorum ama Elazığ'da palulular kendilerine Palu cumhuriyeti demeye bayılırlar. ayrıca uyuşturucu ticareti, kadın satıcılığı gibi şeylerle uğraştıklarını duymuştum doğrumu bilmiyorum tabii ki. doğru olsa dahii tüm palulular böyle şöyle diyemeyiz.
    ... lostonyou
  9. 9.
    canan karatay'da palulu'dur. her yerin iyisi kötüsü var. ama elazığlılar kendi ilçesi olmasına rağmen paluluları pek sevmez. çünkü çoğu gayri meşru işlerle uğraşır.
    ... seruven44