1. 1.
    Muska, cin, büyü adı altında bir damadın tüm aile ile oynadığı, cinayetler işlettiği, tecavüz ve mala çökmenin gırla gittiği felsefedir.

Tam Anadolu insanı muhafazakarlığı (!) örneği işte.
    8 -1 ... alkolik oldum
  2. 2.
    Bu sadece madolyonun görünen yüzü Anadolu da açıga çıkmamış bunun gibi yüzlerce olay vardır.
    3 ... mslmknplt1
  3. 3.
    kim bilir neler neler vardır ülkede. malum biri suç işleyence namaz kılıp kılmadığına bakılır eğer kılıyorsa yapmaz o yapmaz o namazında niyazında denir.
    ... lostonyou
  4. 4.
    bu dördüncü beşinci yazışım ,o küçük kızı aç bırakıp işkence yapıp öldürmüşlerse ve bu devlet bu polis bu adliye hala bu insanları konuşturuyorsa hepsinin allah belasını versin.

nasıl bir polis teşkilatı var hadi teşkilatı geçtik bölge karakolu ,emniyet amirliği nasıl bu insanlar hakkında bir şey yapmamış üstüne kötülük gören çocukları bunlar vermiş .
    arkadaş bizi de bozdular geçen yazdım küçük meryem öldü kuruldu diye yanlış yaptığımı biliyorum ama çocuk ne azaplar görmüş 15 gün (denilene göre) bir odada aç bilaç oturmuş. kim bilir neler yaptılar yavruma.
    birde şu var komşuları meryem'i verin bize demiler biz bakalım,canlı yayında söyleniyor bundan sonrası tuncer sapığı bu kıza (6 yaşında) tecavüz etti amcaları yeğenleri demiş vermemiş. birde iğne işi var ki ,ağlamaklı oluyor insan.

bunu anlatan komşu 3 gün evvel canlı yayında ,ekleyeyim stüdyoda ki birisi çıkıyor tuncer tüm aile ile seks yaptı fantezilerini gerçekleştirdi diyor(fanteziden anlayın) ne polis ne savcı ne aile bakanlığı kimse ortada yok.

müğe amirimin programı reyting rekoru kılıyor.

bu arada aile bakanlığı palu ailesini kurtarma peşinde ..

her zaman yazıyorum bu tip olaylar hatta fazlası dünyanın her yerinde oluyor ama anında devlet ve yargı devreye giriyor tabi tıpta ,olay hallediliyor ,cezasız kalmıyor.
    bizde ise alayı tv.de şov yapıyor.

çocuğum melike nerede ne halde bilen yok.

şu da var ortada bir tiyatro mu var savcılığı eleştiriyoruz ama ya oyunsa bunlar.
    sözlükte mesela ,kuzey kore'yi kötüleyenler var, kim jong un yoldaş inanın sırf melike kızımız için stüdyodakileri komple demir potasına atardı .

#çocuklara kötülük yapmayın#

not: fazla değil 15-20 sene evvel sokağa girdiğimde çocuklar koşar sarılırdı bize komşu çocukları hata kafa yaparlar gülerdik arada eşek oğlu eşek derdik ,şimdi bırak onu bunu çocuğa baksak annesi işkilleniyor ,bu allah'ın belaları yüzünden.
    1 -1 ... baris hemen simdi