1. 1.
    Beykozda okul açtım diye röportajlar verip, gelini adına kayıt parası topladığı halde, okulun 28.08.2018 tarihi itibarıyle milli eğitim bakanlığından halen açılış izni ve ruhsatı bulunmamaktadır. 1 ay içinde başında mühendis mimar bulunmaksızın ameleler tarafından bitirilen okulun ne statik , ne güçlendirme ne de depreme dayanıklılık işleri yapılmamıştır. Can güvenliği yoktur. Çocuk nasıl sokulacak.Kira sözleşmesi 4 yıllık olması gerekirken, resmi kira sözleşmesi türk alman üniversitesi ile 3 yıldır ve noter tasdiklidir. 4. Leventte Özel Öğretim Kursu olarak açtığı yerde Yasemin Pakkan kaçak olarak Teog ve Lgs dersaneciliği yapmaktadır.
    1 ... imzaben
  2. 2.
    Kendisini uzun zamandır tanıdığım,yıllarca hocalığımı yapmış Yasemin Pekkan hocamın kurduğu okuldur.

ilk entry'i okuduğumda acaba aynı kişiden mi bahsediyoruz diye çok düşündüm , yasemin hocamla halen olan iletişimimle bu entrynin gerçekliğini araştırdım.

ve kendisinin dilinden şöyle bir entry girmeyi bana verdiği onca emeğe karşılık bir borç bilirim;

itibarınıza gölge düşürmeye çalışmak ve benzeri davranışlar gösteren insanlar, aslında sizin başarılı olacağınıza canı gönülden inanan insanlardır. Ancak yüreklerindeki kara duygulardan kurtulamamışlardır. Başarılı insanları toplum önünde ,gerçekten uzak söylemlerle küçük düşürmeye çalışırken , vicdanlarında rahatsızlık hissetmemelerini , gerçek eğitimcilerin değerlendirmesine bırakıyoruz. Zamanlarını eğitimciliği öğrenme adına araştırma ve bilgi edinmeye harcamalarını tavsiye ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Bu entry sonrası elbette bir açıklama yapma gereksinimi duydum.

Üniversitenin bu yıla kadar kullanmış olduğu çelik konstrüksiyon yapı olan okul binamız son derece kaliteli bir Mimarlık - Mühendislik şirketi tarafından iç ve dış revizyona girerek MEB kriterlerine tamamen uygun olarak hazırlanmıştır.

Güçlendirme, depreme dayanıklılık yapım esnasında hassasiyetle önemsenmiş olup statik raporlar ... Mühendislik şirketi ve denetmenleri tarafından onaylanmıştır .

Okul açmak sanıldığı gibi çocuk oyuncağı değildir. Bir okulun açılabilmesi için kira süresinin eğitim süresinden az olmaması gerekir ve bu kira , şartlara uyulduğu takdirde çok uzun yıllar devam eder.
    ... sen ben ve bir deli