1. 1.
  asia bibi'nin idam edilmemesini protesto edip, sevap point kazandıktan sonra, muz satıcısı gariban çocuğun tezgahını yağmalama şeklinde tezahür etmiştir.

  https://seyler.eksisozluk...i-pakistan-siyasi-gundemi

  (bkz: pakistan da linç edilen öğrenci)

  (bkz: ümmetçi yobazı pakistan a göndermek)

  (bkz: bizim yobazların pakistan yobazları kadar olamamas)

  şunu da ekleyeyim: yobazlar tüm çabalarına rağmen asia bibi'yi öldüremediler ama kafirliğe ölüm yasasının kaldırılmasını isteyen azınlıklar bakanı shahbaz batti ile pencap valisi Salmaan Taseer'i öldürmeyi başardılar. aşağıda yobazlar başka bir dini görevlerini eda ederken görülebilir:

  https://www.liveleak.com/view?i=33f_1492104061

  hazır konu açılmışken, bizim yobazlar habire gerçek şeriat o değil, bu değil derler, hangi örneği göstersek kulp takarlar. la pakistan'ın nesini beğenmiyorsunuz? işte çok partili hayat da var, serbest seçimler de, şeriat da... neyi eksik, neyi yanlış?

  not: öyle eksileyip kaçmak yok seni gidi korkak yobaz seni!... madem eksiliyorsun, entryni görelim. sorun ne? yanlış bir bilgi mi verdim? bu videolarda görünen yobaz taklidi yapan laikler mi aslında? ne?
  6 -3 ... rumeli71
 2. 2.
  islam dinini 3-5 azgın pakistanlının yaptıgı ahlaksızlıga bakarak yargılamak en hafifinden terbiyesizliktir.

  Açlık sofulugu bozar derler ama , nefsini terbiye edebilmiş, islam ahlakına vakıf olmuş,kul hakkınına girmenin ne büyük bir günah oldugunu bilen insan , o muzlara elini bile sürmez.

  Konudan ayrı olarak,

  Hangi din,kültür,toplum olursa olsun yokluk içindeki insanların önüne böyle fırsat çıksa yağma yapar.
  3 -3 ... ayk73
 3. 3.
  gezi olaylarında numunelik tek bir yağma bile yapılmadığını göz ardı eden yobazların laf ettiği din gayretidir.

  bu arada, pakistan'ın yoksul bir ülke olduğu doğru. fakat o muzları yağmalayanların gerçekten de aç oldukları için yağmaladıklarına inanıyor musun ciddi ciddi? o gösteriye neden geldiler? bir muzcu çocuk bulup tezgahını yağmalamak için mi, yoksa asia bibi'nin idam edilmemesine kızdıkları için mi?

  ayrıca yobaz hassasiyetine(!) de hayran kaldım. ortada 2 cinayet, bir cinayet girişimi var. ayrıca ahmedi tarikatına mensup bir öğrencinin linç görüntülerini de verdim. bunlar hala muz derdinde!

  al sana şeriat ülkesi! bu konuda ne diyeceksin? pakistan'da da mı gerçek şeriat yok?
  1 ... rumeli71