bugün

Kızı taciz etti!

https://twitter.com/i/status/1693234954912600524

Hergün aynı olaylar oluyor! Artık yeter!
deniz çakır cafede yan masadaki başı örtülülerle ağız dalaşına girse, akşamına mahalle kocakarısı gibi ortaya zıplayan asrın lideri, konu bu tip gerçek tacizler olunca dilsiz bişeye dönüyor.
görsel
heey!! nerdesin!! bu kız da insan evladı değil mi, asrın lideri?
bunların vebali hep %52'lik kesimin üzerinedir. koyun dediniz koyduk diye fanatiklik yaptınız, sonra da seçimlerinizle bu sapık pislikleri ülkeye doldurdunuz. ulan ne desek boş. bu millet cellatına tapıyor resmen!

bir de bir halt bilmeden şu pakileri övenler var. pakistan dediğimiz %92 oranında müslüman nüfusuna sahip ağır şeriatçı ve gelişmemiş bir ülke. o ülkedeki tecavüz haberleri çok fazla. bu paki vandallar, ölü kadınlara tecavüz ediyor. oradaki insanlar koca koca kilitler yaptırıyor kadınların mezarlarına. uzun zaman önce hristiyan bir kız taciz edilmişti pakistan'da.

ya pakiler de müslüman, türkleri çok seviyorlar diye laga luga yapıp durmayın. içlerinden atatürk'e dahi hakaret edenleri var.

maşşaallah erdoğan, love from pakistan diye mesajlar yazıyorlar sürekli.

afganlar, suriyeliler, pakiler müslüman yeaa. bizene ulan? müslümanlıkla iyi insan olmanın arasında bir ilişki olmadığı binlerce defa kanıtlandı. neymiş takva üstünlükleri varmış? kanunlar öyle demiyor ama dinle afyonlanmış embesiller? gözümde hiçbir dindarın sırf müslüman olduğu için bir üstünlüğü yok. kanunlarda da yok. sadece dininizde üstün sayılıyorsunuz ve din de görecelidir. kendinizi bir bok sanıp sürekli ümmet masalı okumayı bırakın. millet ve vatan kavramları, dinden daha önemlidir. insanları aynı toprakta bunlar bir araya getirir. civelek akepeliler bakalım çocuklarınız bunlar tarafından tacize uğradığında ne yapacaksınız? bana dokunmayan yılan bin yaşasın demeye devam edin siz. neden olduğunuz şeylerin sonuçlarına elbette katlanacaksınız.