bugün

yollarda yürürken aniden çıkan arabanın önünden kaçıp sonradan model ve marka sentesi yaparak

şahin ise:ulan az daha bok yoluna gidiyoduk
bilimimun euro üzerinden satılan arabalar ise :tüh ulan kaçırdık,diye serzenişte bulunmayı belirten kelimelerdir.

sanki adam kediye çarpıyoda seviniyo.alıp evindemi beslicek seni
tipik türk filmi araba önüne atlamas sahnesi canlandı gözümde.

günlerdir aç be aç sokaklarda dolanmış ancak üstü başı gayet düzgün olan sarışın film bayanı arabanın önüne atlar yok efendim görmez arabayı çünkü günlerdir açtır. elini alnına dayayarak bir ahhhh efekti ile yere düşer. düşerken kendi etrafında dönüp kameraya sahne vermesini di unutmaz hanım kızımız.

araba ani ve acı bir fren sesiyle durur ve çotank efektiyle açılan ve ön tarafa doğu meyil eden film er kişisi belirir. bu er kişi genelde bıyıklı ve fidan boylu hani annem yaştakilerin meftun olduğu tiplerdir genelde. ha bugün böyle bir tip çarpsa arabasıyla bana dövmekten beter ederim o ayrı..

efendim ne diyorduk. film er kişisi günlerdir aç gezen ve feleğin tokadını yemiş hanım kızımızı kucağına hooopp karpuz misali alır ve hızlıca yan koltuğa atar, iyi misiniz? gibi soruları eksik etmez.

ama genç ve gururlu bayan sadece bileğim incindi lutfen beni indirin beyefendi, rica ediyorum gibi anlamsız cümleler kurar. hani az önce 100 km ile gide araç kendine çarpmamış gibi bir gurur, bir pervasızlık, bir sert dişi tavırlar..

ancak er kişi onu hastane yerine nedense hep kendi evine götürür. hani şu uşakların çorba getirdiği evlerden. zaten biliyoruz ki araba çarpan kişiye çorba verirsek iyileşir değil mi?... efendim neyse bunların arasında aşk meşk doğar, kadın kıtlıktan çıkmış gibi yemeklere gömülür ama nedense bu film er kişisine çok sempatik görünür..onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine..
En saçma geyiklerden biridir . Lakin pahalı araba:
1- hızlı bir arabadır
2- ağır bir arabadır
kısaca çarptığında sizi geri toplama ihtimali baya düşmektedir . Bis felan çarpsın daha iyi