1. 1.
    bir insanın bu şartlarda hayatta kalası ve temel ihtiyaçlarını gidermesi dahi zor.
    3 ... hakusbenk
  2. 2.
    17 yaşındayken bozukluklarla markete girer ve birkaç çğünlük tavuk göğsü alırdım.

27 yaşıma girdim. son zamanlarda en ucuz 13 liraya denk geldi. ortalama 18 lira civarı fiyatı.

yani babacım, 2 kat üç kart artsa neyse de baya artmış fiyatı be.

benim için her şey tavuk göğsü ve kadın gö.. tövbe tövbe..
    3 -2 ... bundymeister
  3. 3.
    Leş gibi tavuk bile pahalı. fiyatları görünce suratım testere necmiye dönüyor amk.
    1 ... bogaziciruyalari
  4. 4.
    Ucuz şeyleri bulup almayı deneyin. Hep; Armut piş, ağzıma düş. Afrika'da açlıktan bebekler ölüyor; sizin ise tek derdiniz; salçalı tavuk kıvırttırmak. Köyden; un/Bulgur vb getirin? Sizin Bunu yapan insanlardan ne özelliğiniz var ki, hı?
    1 ... vaftiyizci yahya
  5. 5.
    bir kilo peynir 40 lira
    ceri domates 8 lira
    8dilim cedar peynir 15 lira
    iki paket sigara 38
    6 bira alsan eve gelip sevgilini cagirsan.

al sana ücyüzmilyonbesyüzbin.

maas zaten borclara gidiyor.

lipbalmlar 15 lira surup otobana ciksan topuklu ayakkab da giyemem ben iste o problem.
    1 ... beton baris
  6. 6.
    türkiye yavaş yavaş venezuellalaşma rotasına girmeye başladı. bu gidişle bir zaman sona şehirlerde zaruri ihtiyaç maddeleri özellikle gıda maddeleri bulunmamaya başlıyacak. gıda temin zinciri ekonomideki büyük bozulmalardan dolayı taa üeticiden itibaren bozulması iyice artacak. bu günler iyi günlerimiz. insanların özellikle gençlerin gidip köylerde üretim yapıp kendi kndine ailesinie yetecek gıda maddelerini yetiştirmesi bu işleri tekrar öğrenmesi ve yapması gerekiyor. gidişat o yönde.
    1 ... kakandoboy