1. 1.
    Ben de seviyorum abdülhamidi. Ama yanlışlarını da söylerim. Ruslara olan tutumunda aynı erdoğan.

Erdoğan abdülhamide çekmiş bu konuda.
    1 ... kafkaskartali16
  2. 2.
    Kendilerini allah'ın gölgesi görüp Halka kul derlerdi. Monarşinin kendisi zaten kula kulluk etmek demektir.
    4 -1 ... selia
  3. 3.
    Zırvadır.

Hangi padişaha bir adet tapınak yapıp, yılın belli bir günü gidip tapınıyorlar? söyler misin bana kuzum?
    1 -6 ... bir istanbul beyefendisi
  4. 4.
    asla bön sultanıma laf ettirmem. onun bön bön bakışına kurban olun hepiniz.

pek azametli sultan abdülhamid han hazretleri bize rakı fabrikası armağan eden islam halifesidir. bununla yetinmeyip, üstüne cila niyetine bira fabrikası bile açmış azmeti kendinden anlatılamayacak kudret ve falan filanda bir cihan şeyidir.
    5 -1 ... noxeca
  5. 5.
    padişahlara türbe yapılmadığını sanan sığırları gösteren başlık.
    2 -1 ... stallion
  6. 5.
    kuran a ters dahi olsa yapılan yanlışlara bir açıklama getirmek için çırpınmaları bunun en büyük kanıtıdır. padişah bebek bogduruyor devletin bekası için diye savunuyor andavallar. yasak kardeşim yasak hiçbir mazereti yok dini kitabında bebek öldürmenin devlet yıkılacak gerekirse gelmeyeceksin kurana karşı eğer iddia ettiğin kadar dindarsan yoksa osmanlı dindardı demeyeceksin iki yüzlülük yapmayın.
    1 ... maskulist
  7. 6.
    Al işte o kadar güçlü adamlar sözde ama şuan hepsi değersiz birer kemik yığını. Bir gün yaşayan herkesin olacağı gibi.
    2 ... sweet pyschopath