1. 1.
    Köksüzdür köklerini kökenlerini tarihini inkar eder.

Öz kardeşini öldürme potansiyeline sahip bla bla

her olayı kendi şartlarına göre değerlendiremeyen biri böyle komik duruma düşer o dönem Avrupa'da neler yaşanıyordu senin haberin var mı? en azından dan senin örnek aldığın Avrupa gibi babasını öldürüp Anasınıyla evlenip kral olan yok ..... Bugünün şartlarıyla geçmişi yargılamak bu br komedi olmalı.
    1 -3 ... isminiunutanadam
  2. 2.
    (bkz: padişah anaları)
    ... ali candan
  3. 3.
    beni kulu olarak, tebaası olarak gören birini ata olarak görmem.
    korkudan sarayından çıkamayan birini ata olarak görmem.
    ingilizlere yanaşıp kaçan, ülkesi varoluş ve bağımsızlık savaşı verirken zevk alemlerine dalan vatan hainlerini atam olarak görmem.

özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.
    5 -2 ... noxeca
  4. 4.
    soyu olmayan soy arar yurdu olamayan da yurt* arar..

bizde soyda belli yurtta belli.

yurt *:çadır.
    2 -2 ... baris hemen simdi
  5. 5.
    onlar için onları mustafa kemal yaratmıştır ama bir yandan da evrim teorisinin gerçekliğini savunurlar.
    (bkz: bir dediği tutmayan kişi)
    ... 1balikesirli
  6. 6.
    aklı olsa kamalist olmazdı zaten.
    1 -3 ... ozzy osbourne
  7. 7.
    zenginlik içinde saltanat süren hanedanlığı atası sanan fakir köylünün torunu.
    2 -1 ... hastavilla
  8. 8.
    padişahları ata olarak bile değil, komple yok sayıyoruz biz. bizim tarihimizde padişahlık, padişaha kulluk değil , atatürk ve onun devrimleri vardır.
    1 ... auferstanden aus ruinen
  9. 9.
    Ne ata sayacagim amk zamanin da bizi istanbula sokmuyorlardi hele türksen hiç sansin yoktu.
    1 ... karton toplayan cocuk
  10. 10.
    O çok sevdiği ben torunuyum dediği padişahların zamanında yaşasa vergilerin altında inim inim inleyecek , nüfus sayımında insan yerine konulmayan kadınları gorecek ve haşmetli padişahının ahirindaki atın tezegi kadar kıymet görmeye dua edecek olan kisi ya da kişi/liksizlikler Kamal yazarak aklı sıra dalga geçiyor insanlarla. Lan adamlar size reayam,kullarım diyordu siz ne ara Allah'tan başkasına kulluk eder oldunuzda size kullarim diyeni el üstünde taşıyorsunuz?
    2 -1 ... abaninaltindakisopa