1. 1.
  10 yıldan çok oldu, bu gazete yayınlarından dolayı kapatıldı ve son baskısı siyah çıkmıştı. o zaman basın yayın özgürlüğünden dem vuruyorlardı, nefrete karşı sevgi dolu sözcüklerden bahsediyorlardı. şimdi ise küçük şişko şımarık çocuklar gibi arkalarında ki iktidar desteğiyle önüne gelene saldırıyorlar. Zamanında 'kartel medyası' diyerek eleştirdikleri gazetelerden bir farkları yok, zalimle savaşıp zalimleşen gönüllere karşı Allah'ın adaleti var. o adalet dün öbürlerini yargıladığı gibi yarın sizleri de yargılayacak sevgili akit gazetesi ve türevleri.
  7 -2 ... mubayka
 2. 2.
  cami bombalayarak,türk jetini düşürerek iç ve dış savaş çıkararak millete devlete komplo kuran, ve utanmadan sıkılmadan da bu milletinevletin ekmeğini yemeye devam eden pişkin,sıkılmaz yüzsüzleri anlatan komik olmayan karikatür. Bir de bu utanmazların onlara iltifat eden şakşakçısı beyinsizi vardır onlar da sabahtan akşama kadar sosyal medyada ağlar sızlar ama avukatı kesildiği suratına bile tükürülmeyceklerin cürümlerinden zerre kadar haya etmezler. Böyle babadan oğula bir nesil bunlar işte.
  5 -11 ... azapaza
 3. 3.
  güç el değiştirdi. kimilerinin zoruna gitti kimilerinin de işine geldi. zamanında dinciler, yobazlar diye dalga geçenler şimdilerde ağlayan yaramaz çocuk olmuş. tayyibi itin götüne sokarken bi şey yok paşayla alakalı karikatür olay olsun. adaletli olalım biraz.
  4 -3 ... hastasiyizdedeee
 4. 4.
  -dayi yapsana bir karikatur de selahattin demirtas icin.
  -olmaz yegen ayni davanin adamiyiz yakisik almaz.
  3 -2 ... vigilante8
 5. 5.
  pensilvanya sevdasına kendisini kaptırmış emperyal müslümanlarının çizgili mahkum üniformaları ile taş krılan hapishaneler hayal etmesinin ürünüdür.
  insan taş kafa olmaya görsün yont yont bir boka benzetemezsin.
  3 ... turkpence
 6. 6.
  "şipşak hazır lezzetler" bölümü daha fazla dikkat çekmiştir şüphesiz.
  ... baddin nabiyon baddin
 7. 7.
  aynı kafa başkalarına laf sokma cürretini kendinde bulamaz işte.

  bu kadar satılmış insanlar kendileri. ortada doğru dürüst delil yokken, 2003'te yapıldığı iddia edilen olayların dökümanları 2007 microsofta göre ayarlanmasına rağmen hala bu davada bu insanları suçlu göstermek ayıptır, yazıktır, günahtır.

  lan her şeyi geçtim o insanların ailesini düşünün biraz. sağduyu denen bir şey var amına koyım.
  1 -1 ... neyazsamoncedensecilmisdiyor
 8. 8.
  sözcü denen gaste israfı, atatürk'ün ağzından yalan yazarken, halka nefret kusarken şak şak şak diye alkış tutanlar, akit gastesine "gazetecilik", "insaniyet" öğretiyor.

  ha sahi, google'dan copy-paster delilleri ile akp kapatma davasına da itiraz ettiklerini hatırlamıyorum bu güruhun. ucu kendinize batınca mı hatırladınız hukuku?

  bu ve benzeri komedilerin vuku bulduğu ülkeye türkiye diyoruz maalesef.
  3 -1 ... alchemisto
 9. 9.
  (bkz: Müslüman)
  -1 ... mazlumu getirin bana
 10. 10.
  yazıklar olsun bir ülke kendi askerine böyle davranırken mecliste heryerde pkknın özgürce dolaşması kanıma dokunuyor yazıklar olsun.
  ... eskidendi cok eskiden