1. 1.
  4 bacaklı yenebilir hayvanların diz altı etlerinden ve ayağa yakın tendonlarından yapılan işkembe çorbası formatlı, kimine göre orgazmik bir yiyecek, kiminin ise adını duyması bile iğrendiren çorba çeşidi.
  1 ... komandost
 2. 2.
  icinde hayvanin tirnaklarinin bile goruldugu corba. bir de kelleyi koyarlarsa kelle paca corbasi olur. (bkz: vejetaryen olma sebepleri)
  1 ... eksizm
 3. 3.
  beykoz da halisinin yapıldığı çorbadır.pek lezizdir içinden kıl çıkarsa daha iyi olur...
  2 ... karga
 4. 4.
  çorba yakıştırması yapılması anlamsız olan yiyecektir.güneydoğuda direk paça olarak geçer.Son derece lezzetli bir yiyecektir.Ancak vucuttaki yağ oranını *yükseltir ve kalp damarlarını tıkar
  1 ... berbay
 5. 5.
  gece gece olsa da içsek çorbası.
  alkolden sonra bünyeye iyi gelir.
  2 -1 ... pammuk
 6. 6.
  içinde paça olmayan paça çorbası! için:

  yarım limon suyunu, birkaç diş rendelenmiş sarımsağı ve bir yumurtayı bir kâsede çırpıyorsunuz, bekliyor.

  sonracıma, tencereyi alıyorsunuz, birkaç kaşık unu ekliyorsunuz, üstüne beş bardak falan su ekleyip güzzelce karıştırıyorsunuz. Sonra altını yakıp karıştırmaya devam ediyorsunuz. kaynamaya başlarken kâsedeki sarımsak, limon ve yumurta karışımını yavaş yavaş, yedire yedire tencereye ekliyorsunuz ve topaklanmalara izin vermiyorsunuz. biraz da öyle kaynatıp altını kapatıyorsunuz. tuzunu karabiberini ekliyorsunuz. başka bir yerde de biraz tereyağını eritip içinde nane ve pul biber yakıyor, cosss sesleri eşliğinde çorbaya ekliyorsunuz. bitti.

  su yerine et suyu kullanırsanız da, basit olduğu kadar da orgazmik bir çorba elde ediyorsunuz, kelle-paça lafı geçince öğürmeye başlayan arkadaşlarınız bile "o çorbadan yine yapsana" diyorlar.

  afiyet olsun.
  ... 011235813213455891442333776109
 7. 7.
  genellikle kolu veya ayağı kırılan kişilere yenilmesi söylenen hayvanın ayağından yapılan değişik bir çorbadır.
  ... akturk
 8. 8.
  biraz pul biber ve karabiberle lezzeti insanı doruklara çıkaran türk harikası çorbadır. gece alemden dönüşte içilmesi daha iyidir.
  ... i love cilek
 9. 9.
  içilen biraların üstüne süper gider.
  2 ... quiet child
 10. 10.
  kırıkların iyileşmesi konusunda efsanevi bir etkisi vardır, haftada 1 gün yenmeli kırıkları olan insanlar tarafından.
  ... mukukulu