1. 1.
    Pırasayı sevdiğini iddia eden insanların aslında sırf farklı görünmek ve karşı çıkmak için sevdiğini söylemesidir. itiraf edin yedikten sonra kusuyorsunuz. Umarım kusuyorsunuzdur, öğk.
    7 -6 ... lord marcus amoralist primses
  2. 2.
    yirmi dört yıllık hayatım bana iki şeyi çok net öğretti; bir, nesne kendisinin farkında değildir, iki, pırasa felsefenin kırmızı çizgisidir.

pırasanın girdiği yerden medeniyet çıkar. bir eve pırasa giriyorsa o evde huzur, mutluluk ve neşe artık yoktur.

pırasa eğer bir insan olsaydı esra ceyhan ona şöyle sorardı; "sabri bey ne yapıyorsunuz?"
    12 -7 ... zbignieff
  3. 3.
    Kokusu kötü olabilir ancak havuç, patates, pirinçle güzel oluyor. Bol bol limon da oldu mu mis gibi işte. Asıl ıspanak yemeği kötüdür.
    8 -2 ... huysuz ruzgar
  4. 4.
    Doğru önerme.
    Sağlıklı diyerek çocuklara yediriyoruz da bunun için kendim de yemek zorunda kalıyorum,
    Hiç sevmiyorum seni pırasa, sevmedim, sevmeyeceğim de.
    6 ... dalya rock yazar
  5. 5.
    Numara yapmıyorum, sadece pırasa değil brokoliyi de, Brüksel lahanasını da, karnıbaharı da kerevizi de bayılarak yiyorum.
    14 -1 ... cupcake jemma
  6. 6.
    Hayır eğer bir çocuk ilk pırasa deneyimini zeytinyağlı ile yapmışsa hayatı boyunca sever. Ama yemeğiyle yapmışsa hayatı boyunca yemez.
    1 ... il dentisto
  7. 7.
    Pırasa soğangiller familyasından bir bitkidir.

Pırasa sevmeyi sorgulamanın soğan sevmeyi sorgulamaktan hiç bir farkı yok.

Sen soğan sevmek/nefret etmek zorundasın.

Alla alla neden?
    -1 ... tea man
  8. 8.
    pırasaya kötü diyen, bir de suyunu haşlayıp içsin dediğimdir; bak bakalım numara yapabiliyor musun?
    ... biliraver
  9. 9.
    Pırasayı yumurtaya koyuyom güzel oluyodu aslında niye öyle dedin ki.
    2 ... bright future
  10. 10.
    gayet güzel bir numaradır.
    Şahsen sevmekten öte nohutlu ekşili yemeğini yapmayı yemeyi severim. Kolay kolay yapmam ama canım isterse kimse tutamaz.
    1 ... promer