bugün

ağırlaştırılmış müebbet verilmesi gereken kararda ne bok varsa tahrik indirimi uygulanmasıyla 23 yıla indirilmiş cezadır yazıklar olsun haram zıkkım olsun inşallah ulan kadın vahşice katledilmiş bunun neresi tahrik oluyor aklım almıyor arkadaş bir de ömer çelik geçmiş oraya açıklamada bulunuyor davanın takipçisi olacağız diyor be adam şimdiye kadar nerdeydin sormazlar mı? bunların hepsi şov amacı taşıyor.
23 sene az, indirilmiş ceza iyi hal indirimi denilerek.
23 sene sonra serbest gezecek düşünsenize.
sen istediğin kadar suç işle, iyi halin, paran, makamın, tanıdığın, dayın vb. varsa süpper indirimler seni bekliyor demektir bu.
Epey ağır bir ceza olmuştur.
Linç etmek gerekiyor zaten, mahkemeler boşuna var zaten, hakim kafasına göre karar veriyor zaten, deliller filan önemsiz zaten.

Ayrıca 23 sene yatmayacak, 14 sene yatacak.
katil ifadesinde "pınar evine çağırdı alkol aldık sonrasını hatırlamıyorum ertesi gün fotolar gösterdi erkek arkamdaydı " diyor yani pınar arkadaşlarına kullandırmış adamı, daha fazlasını yazamayacağım midem bulandı hikaye komple iğrenç varilde insan yakmak tecavüz filan

pınar para istiyor yoksa diyor ifşa ederim adam para gönderiyor 300 bin lira pınar birde 8 senedir öğrenci bitlisli ve pahalı bir evde kalıyor. sonrası malum.

adam iddiaları ispatladı ki indirim aldı yani gerçek. vallahi kusacam ya terör örgütlerinin tarihini okudum vallahi bak pkk da dahil tamil, deaş, çeçen, eta vs böyle iğrenç hikayeye denk gelmedim.
evet ortada bir cinayet var, burası bir gerçek. ama bir de haksız tahrik var, burası da gerçek. adama 3 adam tecavüz etmiş. yani bildiğin götten sikmiş. lan bundan ala haksız tahrik mi olur. daha nolacaktı adamın kolunu bacağını kırıp dilendirecek miydi?
tecavüze uğradığı gerçekse kendisine tecavüz ettiğini iddia ettiği kişiler niye yakalanmadı?
bu katil o kadar kinci ki kızını diri diri yaktığı anne kendisine sus köpek. dedi diye hakaret davası açıyor. ama şu işe bak ki tecavüzcüsüne dava açmıyor.
ispat falan hikaye. üstelik de iyi bildiğimiz deri eldivenli üstsüz erkekli kabataş yalanı hikayesi. sadece erkek sayısını biraz indirmiş.
Baştan şüpheli olduğu belliydi zaten bu cinayetin.
O yüzden daha geçen güne kadar bu olayla ilgili bir şey yazmamıştım.
Ölenin arkasından konuşulmaz derler o yüzden konuşmak istemiyorum ama belli ki her şey göründüğü gibi değil evet.
Türkiye'de kadın cinayetini "ama" ile savunan erkekler midemi bulandırıyor.
Cana kıymanın aması olmaz.
Türkiye’de adalet olmadığının kanıtıdır. Yok Pınar şöyle yapmış, böyle yapmış falan hikaye. Bu adam yarın hapisten çıksın Pınar’ı öldürdüğü gibi başka bir kadını da öldürebilir, iftira atabilir.

Yani şurada kadın düşmanlığınızı fazla belli etmeyin cidden leş bir görüntü ortaya çıkıyor.

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.