bugün

Katiline haksız tahrik indirimini neye göre yaptılar ama gerekçeli kararı çok merak ediyorum gerçekten. 23 yıl ceza almış, yatarı 13 yıl 10 ay. Yani bu adam 14 sene sonra dışarıda. Yazık gerçekten.
biri açgözlü, alçak, şantajcı bir pislik. diğeri, hatalarını örtmek için bir insanı katledebilecek kadar şuurunu kaybetmiş alçak bir katil.
(bkz: tencere kapak)

özgecan ve münevver tamamen masumdu. katledildiklerinde hepimizin ciğeri yandı.
pınar gültekin ise rüzgar ekti fırtına biçti. olay budur. gerçekçi olun. ismi asla ama asla diğer iki masumla aynı cümlede anılmamalıdır. bir tek pınar'ın ailesi ve metin avcının ufak çocuğu için çok üzgünüm. bu lekeyle uzun yıllar yaşamak zorunda kalacaklar.
fakir bir anne babanın çocuğu olup nasıl muğla gibi bir yerde villa da kalıp 7 senede üniversiteyi bitiremedin panpa merak ettim xd.
Muğla halkı işin iç yüzüne vakıf arkadaşlar. Pınar maalesef olmadığı biri gibi görünme hırsına kapılmış. Cemal Metin Avcı zaten cani ve karaktersiz herifin teki.

Pınar Gültekin büyük oynamış ve büyük kaybetmiş. Allah rahmet eylesin.
pınar gültekin ölümü hele hele böyle bir ölümü asla hak etmemiştir. ancak ortada haksız tahrik olduğu yönünde söylentiler var. mahkeme adamı salmamış, ortalığı ayağa kaldırmaya gerek yok. haksız tahrik indirimi yerinde bir karar bence.
http://erkekadam.org/2022...indiriminin-gerekcesi-ne/

görsel
öldürülmesi affedilebilir değil çok vahşice ama olay bana göre tam anlamıyla medya ya aktarılmıyor yada çarpıtılıyor. kızın anne ve babası zengin değil bu kadar nasıl lüks içerisinde yaşamış tam kestiremedim. belki bizim bilmediğimiz iddia kuponu tutturduysa yada bitcoin işinden parayı vurduysa bilemem.
Bir insan olarak ben hakimin verdiği karardan utanıyorum.lutfen bizi affet.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.