bugün

eğer cemal metin avcı denen şerefsiz tarafından katledilmeseydi iki gün sonra (yani 1 ekim) 28 yaşında olacaktı. allah ailesine sabırlar ve uzun ömürler versin. unutmayın, evlat acısı her acıdan daha acıdır.
unutturmayacağız...
Ölenide öldürenide tanımıyorum.saçma yorum atmakta istemiyorum.ama tanisaydim yorumlardim.
mekânı bir kez daha cennet olsun.
öleni de öldüreni de (belki de suç makinası bir kimsedir) tanımıyorum. Hakkında tek bildiğim, olayın muğlada yaşandığı ve bitlisli bir kürt olduğu ve evli çocuklu biri tarafından katledildiği.
Katledilen gencecik bir kadın, bir insan. sizin sevdiğiniz kadın sizi istemeyebilir, sevmeyebilir kabullenin ve yolunuza gidin. Kimse, kimsenin sahibi değil!
aq pınar'ın kardeşinin ortadan kaybolduktan sonra katili arayıp ablamın sana şantaj yaptığını biliyoruz dediği bile mahkeme kayıtlarına geçmiş hala bi duyarlar bi bi şeyler. bu bile komple bitiriyor işi. sosyal medya = yapay zeka resmen. ha zaten kadın asla ölmemeliydi hapse girmeliydi orası ayrı. adamın karısı da kendisini bu kızla aldatan kocasını boşamalıydı. bu şekilde herkes hak ettiği yoluna gitmeliydi.

bu mevzunun dışında adama tecavüz ettirmiş, annesinin okutuyoruz demesine rağmen kadının villası bankada epey parası varmış. bunları da şantajla almış şantaj yaptıklarından biri savcıymış adam intihar etmiş vs. iddialar mevcut ancak bunlar anladığım kadarıyla kesin olmadığı için bunlardan bahsetmedim.
Pınar'ı varil içerisinde diri diri yakan Katili metin Avcı'ya bugün "haksız tahrik indirimi" ile 23 yıl hapis cezası verildi.
Muhtemelen 10-12 sene yatıp bir vesile ile çıkar girdiği delikten.
Sonra kimse neden bu kadın cinayetleri artıyor demesin. içim acıdı yine.
o kadar şey yazdık varil içerisine atmış diri diri yakmış bilmem ne.

ortada tahrik var mı? var. o zaman tahrik indirimi alması normal mi? normal.

bitti.

takım elbiseden indirim alsaydı vereceğiniz indirimi ve adaletinizi sikeyim derdik zaten.

ben o kadar mahkemelere yolu düşmüş bir adamım. sizin bu hakimlerin, savcıların rastgele insanlar için yanlış kararlar vermeye çalıştığını, onlardan çok şey bildiğinizi, onlardan daha doğru olduğunuzu düşünmenize anlam veremiyorum. ultra zengin tipler, siyasi kişilikler söz konusu olsa anlaşılır korunabilirler diye ihtimal veririm de yani neyse. ilerde bi gün sana şantaj yapan biri yüzünden intihara meyledersen falan işte o zaman gerçek bir adalete ihtiyacın olabilir.
Yine suç potansiyeli yüksek insanları cesaretlendiren bir karar, yine olmayan Türk hukuk sistemi…
ben anlamadım, olay nedir.

kız erkek arkadaşını eşine söylemekle tehdit etti hatta parasını yedi.

bunu köydeki kız kardeşi nasıl biliyor.

ayrıca bu pınar denen kız bu şantaj ve tehdid işlerini daha önce yapmış mı merak ediyorum

bir adam bir halt yedi beraber oldu pınarla. ama yuvası yıkılmasın diye öldürdü.

bu basit bir neden. 100 bin tl veya 200 bin tle veya arabasını verip kurtulabilirdi, anlaşabilirdi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.