bugün

Bir insan olarak ben hakimin verdiği karardan utanıyorum.lutfen bizi affet.
öldürülmesi affedilebilir değil çok vahşice ama olay bana göre tam anlamıyla medya ya aktarılmıyor yada çarpıtılıyor. kızın anne ve babası zengin değil bu kadar nasıl lüks içerisinde yaşamış tam kestiremedim. belki bizim bilmediğimiz iddia kuponu tutturduysa yada bitcoin işinden parayı vurduysa bilemem.
pınar gültekin ölümü hele hele böyle bir ölümü asla hak etmemiştir. ancak ortada haksız tahrik olduğu yönünde söylentiler var. mahkeme adamı salmamış, ortalığı ayağa kaldırmaya gerek yok. haksız tahrik indirimi yerinde bir karar bence.
http://erkekadam.org/2022...indiriminin-gerekcesi-ne/

görsel
Muğla halkı işin iç yüzüne vakıf arkadaşlar. Pınar maalesef olmadığı biri gibi görünme hırsına kapılmış. Cemal Metin Avcı zaten cani ve karaktersiz herifin teki.

Pınar Gültekin büyük oynamış ve büyük kaybetmiş. Allah rahmet eylesin.
fakir bir anne babanın çocuğu olup nasıl muğla gibi bir yerde villa da kalıp 7 senede üniversiteyi bitiremedin panpa merak ettim xd.
biri açgözlü, alçak, şantajcı bir pislik. diğeri, hatalarını örtmek için bir insanı katledebilecek kadar şuurunu kaybetmiş alçak bir katil.
(bkz: tencere kapak)

özgecan ve münevver tamamen masumdu. katledildiklerinde hepimizin ciğeri yandı.
pınar gültekin ise rüzgar ekti fırtına biçti. olay budur. gerçekçi olun. ismi asla ama asla diğer iki masumla aynı cümlede anılmamalıdır. bir tek pınar'ın ailesi ve metin avcının ufak çocuğu için çok üzgünüm. bu lekeyle uzun yıllar yaşamak zorunda kalacaklar.
Katiline haksız tahrik indirimini neye göre yaptılar ama gerekçeli kararı çok merak ediyorum gerçekten. 23 yıl ceza almış, yatarı 13 yıl 10 ay. Yani bu adam 14 sene sonra dışarıda. Yazık gerçekten.
Allah'tan rahmet ve mağfiret dilediğim maktule hanım. Nur içinde yatsın.

Yalnız kendisini münevver karabulut ile, Özgecan aslan ile aynı kefeye koyanlar olmuş. Çok yanlış. Pınar maalesef sahip olmadığı şeyleri farklı yollardan elde etmeye çalışmış gibi görünüyor. Bitlis'in hizan ilçesinde kendi yağıyla kavrulan dar gelirli bir Anadolu ailesinin kızı Villada oturuyor, sosyal medya hesabındaki fotoğrafları lüks mekanlarda ve profesyonel çekim. Tabii ki öğrenci yurdunda perişan halde özçekim yapsın diyen yok ama görünüm olarak holding sahibinin kızı gibi. Oysa durum hiç öyle değil. Bu değirmenin suyu nereden geliyor? 7 yılda niye üniversiteyi bitirememiş?

Şantaj iddiası için delil ortada olmadığı için konuşmayacağım ama Pınar maalesef hatalarının bedelini bu kadar ağır ödememeliydi. Ancak Pınar'ın hayatı her genç kıza ibret olmalı. Ateşle oynarsanız maalesef yanmanız kaçınılmaz olur. Keşke sağ olsaydı ve hatalarıyla yüzleşseydi.
iddialar doğruysa yaptıkları savunulacak şeyler değil.
Ne demek adama tecavüz ettirmek ve şantaj? ve evet bu ağır tahrike girer.
E Ölümü de korkunç kesinlikle..
Bunlar Çok üzücü olaylar.
Hakkında bu kadar çok entry girilince dirildi sandığım hatun.

iyi böyle dirilmesin hiç.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.