1. 11.
  sezercik filmlerinde ki citlembik e benzeyen bir veletle internetten tanisip mercimegi firina veren eski turkiye guzeli.
  9 -1 ... schizo
 2. 12.
  (bkz: pinar altug un internetten sevgili bulmasi)*
  2 -1 ... morfin
 3. 13.
  (bkz: yağmur atacan)
  1 ... cnnturk
 4. 14.
  bu kadar ayyuka çıktıktan sonra hakikaten her gün ekranlarda görmek iğrenç geliyor ama, kadının topu topu 1 kocası 3 sevgilisini biliyoruz..

  ne var bunda????..
  her gün eğlenmeye çıkan kadınlar bu rakamı bir haftada elde ediyorlar..

  düzenli gece hayatına çıkan "motorize bir kadın" ayda kaba bir hesapla en az 15-20 farklı kişiyle yatabilir. (bir çok insanda gece eğlenmeye gittiğinde eve yalnız dönmüyor) pınar altuğun durumu bu bakımdan fazla abartılıyor. 3-5 kişiyle yatan bir kadını bu şekilde afişe etmenin anlamı yok. bunu bir çok insan yapıyor, bir çok ünlü yapıyor, bir çok oyuncu yapıyor, mankenler zaten viziteli orospu (onları hesaba katıp suyu bulandırmanın anlamı yok)..

  millet ne derse desin bu hayat yurdun bir kısmında zaten yıllardır yaşanıyor.. 3-5 magazinci konu sıkıntısından ali kırcanın beyaz kıçına, pınar altuğun kukusuna sardı diye bu insanları memleketin tek orospusu ve tek sevişen insanları olarak görmek büyük saflık olur.
  6 -5 ... beyazyelkenli
 5. 15.
  kendini geniş kitlelere çocuklar duymasınla tanıtan ünlü zat..çocuklar duymasın da iyi bir anne ve iyi bir eş rolünü oynuyorken özel hayatında yaşadığı bazı şeylerden (ahlakidir, değildir! tartışılır!)ötürü diziden ayrılmak zorunda bırakılmıştır. aslında bu konu oyunculukla ilgili bazı soruları akla getirmeli..oyuncular oynadıkları karakteri özel yaşamlarına yansıtmalı mı? mesala pınar altuğ eşini aldattığı yönünde haberlerin çıktığı dönemde sapık katili yada hayat kadınını oynasaydı dizi devam mi edecekti? pınar altuğ bulunmaz bir oyuncu olduğu yada onun hayranı olduğum için değil de buradaki mantığı çözemediğim için diziden ayrılmasına sitem ediyorum. artık dizilerin gerçek olmadığını ve oyuncukların da rollerini özel hayatlarında devam ettirmek zorunda olmadıklarını anlasak...ayrıca bir insanın çok sık sevgili değiştirmesi onun kaşar olduğunu değil, doğru insanı bulamayacak kadar şansız olduğunu gösterir..
  4 -1 ... tiptoptirade
 6. 16.
  yanlız kalmayı beceremeyen kadın..şayet maynum misali bir dalı tutmadan öbür dalı bıraktığı görülmemeiştir..pınar altuğ'un yatakodası sorunsalı üzerine güzel bir yazı da mevcuttur..

  http://hurarsiv.hurriyet....?id=4928311&yazarid=2
  4 -1 ... tiktak
 7. 17.
  medyaya borçlu olarak kazandığı ününü,ancak kendisine yakışacak şekilde olan haberlerle,milletin televizyonlarını işgal ederek ödeyen,bir haber programlarında bir mariftemiş gibi,''erkek aldatması''bakımından,''devrimci'' olarak nitelenen artık gereksizliği hat safhaya ulaşmış,gördüğüm ilk yerde iki çift lafımı esirgemeyeceğim,yakın zamanda,seneye ortalama 5 sevgili katsayısına ulaşmasını dilediğim gereksiz şahsiyet..
  1 -1 ... faidelibilgi
 8. 18.
  birlikte olduğu erkeklerı aldattığı söylenen nadide bir parça
  (bkz: pınar altuğ sevgilim olsun ben geyik olayım)
  4 ... wert
 9. 19.
  bir aldatma makinesidir.
  (bkz: pınar altuğ nereye koşuyor)
  3 -1 ... yesimimbenim
 10. 20.
  (bkz: neylüğü belirsiz insan)
  3 -3 ... dreamshower