bugün

saçı dakikada renk değiştiren, günde 1500 kere kıyafet değiştirme özelliğine sahip bukalemunsu bayan oyuncu.
türkiye nin vaktinde en çok arzulanan kadını.izleyeni de, izleteni de baştan çıkaran vücut hatları ile vücut sanatını türkiye ye tanıtmış kişilik.Üzen durum,yaban ellere yar olması.
çocuklar duymasın dizisini izlememizin yegane sebebi.bir hatun bu kadar etkileyici olabilir ancak.

(bkz: at gibi kadın)
kocası askerdeyken onu ecnebi sevgilisiyle aldatan, eski Türkiye güzellerinden, türkiyenin yıldızları yarışmasında her daim dekolte kıyafetleriyle sunuculuk yapan ama halkın esas olarak çocuklar duymasın dizisinden tanıdığı güzel mi itici mi tartışılırlığı olan hatun.
Çocuklar duymasınla üne kavuşan sonra o ünü saçma sapan bir aşk hikayesiyle katlamaya çalışırken yüksekden yere çakılan uzun saçlı çarpık bacaklı magazincilere bikinyle yakalanan kişi.
can denen universiteliye gönderdiği soylenen mesajlarla madara olan,show haber'in güzelliğiyle haberde cep no.su da gözükmüs hanımkız.**
kendini hala bulamamış, yaşadıklarını ve yaşamını kalıplara sığdıramayan kadın, manken, dizici.
nasıl oyuncu olduğu anlaşılamayan, insanların aklında "dizi karakteri"nden başka bir yeri olmayacak anlaşılamayan insan. ayrıca çocuklar duymasın adlı dizide "şaşır deyince şaşıran, "üzül bakiim" dendiğinde ise üzülen oyunculuğu" yaparak gülmekten ağlatan insandır.
tony`i internetten tanıştığı bir çocukla aldatması haberinden sonra;lan okadar yıldır internet alemindeyiz bize böylesi denk gelmez dediğim, ünlü insan.
kendisi tam anlamıyla bi aldatma makinasıdır. heran herkesi kolayca aldatabilir. ama bu yorumlarımı onu kötülemek için sölediğimi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. her insan pınar hanım gibi özgür olsa keşke toplum ne der diye düşünmeden...

pınar altuğ Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.