bugün

görsel
görsel
görsel

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, Jülide Ateş'in sunduğu 40 programında özel hayatına ilişkin sorulara yanıt verdi. Pınar Altuğ , "Aldatan kadın mısınız?" sorusuna çok sert yanıt verdi. Altuğ, "Sana ne ya da kime ne? ilk kocamla evlenirken 'Seviyor musun' diye sordunuz mu?" dedi.

https://www.mynet.com/pin...-kime-ne-309698-mymagazin
ben buraya takıldım. biz gençken neler olmuş neler de unutmuşuz. açık olan şu ki, kadınlar sadece yakalanmıyor o kadar.

--spoiler--

Pınar Altuğ'un 2000 yılında evlendiği Umut Elçioğlu'nu Tony Teodoridis ile aldattığı iddia edilmişti. Umut Elçioğlu'nun askerlik yaptığı sırada aldatıldığı iddiası magazin gündeminde uzun süre yer almıştı. Eşi Pınar Altuğ'un tavırlarından şüphelenen Elçioğlu, askerde izne ayrılarak hiç kimseye haber vermeden evine gitmiş ve camdan kaçmaya çalışan Tony'yi gördüğünü öne sürmüştü. Pınar Altuğ ve Umut Elçioğlu 2003 yılında boşanmıştı.

--spoiler--

omo orkoklor hop kodonloro oldotoyor doyomsozlor.
abi geçeceksin onu. kocanı aldattın işte. yanlış yaptın. özür dilemek yerine, susmak yerine hala üste çıkmak nedir.

kocanı sevmiyorsan boşanırsın. aldatmak nedir!!.
Kimsenin kimseye “ aldattın mı?” deme hakkı var mı ya ? Magazin figürü diye insanlara bu kadar da belaltı vurulmaz.
Afedersiniz de bizi niye ilgilendiriyor, magazin kadar saçma birşey daha yok.
"sana ne veya kime ne"
Gayet haklı bir cevap.

Söylediği gibi evlilik iki kişi ve dolaylı olarak aileleri etkileyen bir kurum.

Gerisini ilgilendirmez.
genel bir cevaptı. Kişisel bir tepki değildi.
O programa cıktığinda bu tarz bir soru gelecegibi zaten biliyordur.
Eşini aldattın,
Eşin senden yaşça küçük,
Iste bu kadar, pınar altuğun magazin sohbetine katılıp da neyini konuşacaklardı.
Böyle bir yanıt vermese, biz de bu programdan haberdar olmayacaktık mesela.
Konunun içeriği, gerçekliği, olup olmadığı, olduysa eşlerin birbirine karşı tutum ve kararları onların sorunudur, özelleridir.
Evet haklıdır, size ne', bize ne' dir.

Kadın haklarından söz ederken, erkek haklarını görmezden gelmek de doğru değildir elbette.
Aldatılan insanın, düştüğü durum, yaşadığı duygu, kadın için de, erkek için de aynı vehamettedir.
Sadakat en büyük erdemdir.

Gene de, salt ünlü olduğu için, tüm ülkenin gözü önünde, bu denli özel ve mahcubiyete neden olan bir sorunun sorulmasını doğru bulmuyorum.
Her insanın bir hikayesi vardır ve bizler bu hikayenin ancak minicik bir bölümünü bilebiliriz.
Her insan, kendi vicdan denizinde çırpınsın, bundan bize ne?!
milletin özel hayatından bize ne görüşünü savunan entrylerin bazıları artılanmış bazıları eksilenmiş. oylamalar yazarına göre yapılmıyorsa eğer bu yazarların kafalarından bize de lazım ne düşündüklerini kendileri de bilmiyorlar.
bir kere aldatan kadın her zaman aldatır.
güncel Önemli Başlıklar