bugün

Bu çocuk resmen yanındaki tipler çirkindi diye ünlü olmuş gibi geliyor.

(bkz: neden ünlü olduğu anlaşılamayan tipler)
Cırıl cırıl yüksek tondan şarkı söyleyen oyuncumsu, şarkıcımsı.
Yalanım yok 1 dk dinlesem kulağım ağrıyor.
bunu kim şarkıcı ol diye gazladı anlamıyorum.
tatilini demet özdemir ile teknede geçiriyormuş. tekneyi 100 bin tlye bir hafta kiralamış.

https://www.hurriyet.com....=t.co&utm_medium=post
burnunda et varmış gibi şarkı söyleyen popçu.
Müzisyen desen değil, oyuncu desen değil. Yılık bir herif.
14 Şubat sevgililer gününde Oğuzhan Koç, sevgilisine çok romantik bir evlilik teklifinde bulundu. Öncelikle Sarıyer'de bulunan Six Senses Kocataş Mansion isimli lüks otelin deluxe odasını kiralamış. Odanın geceliği 82 bin TL.Demet Özdemir'in yüzüğü en çok merak edilenlerden. Tv100'den Barış Agil'in özel haberine göre Koç'un Özdemir'e aldığı 4 karatlık yüzüğün fiyatı 60 bin dolar. Yani 818 bin TL.
yeni kız arkadaşıyla birlikte olduğundan beri sanki her adımı olaymış gibi servis edilen, gün geçtikçe daha da itici olan kişi. oynadığı reklamdan dolayı sayesinde getir'den de soğuduk.
bugün konserine gittiğim şarkıcı abim. konseri çok güzeldi.
şarkıcı abim mecazi anlamda.
demet özdemir ile nişanlanmış.
https://www.hurriyet.com....edavaya-getirmis-42136987
Söylenenlere göre Demet Özdemir- Oğuzhan Koç çifti düğünü reklam anlaşması karşılığında bedavaya getirmiş.
müzisyen olduğunu müziği bıraktığında öğrendiğim ve ünlü olma sebebinin ne olduğunu bilmediğim sevimli adam...
Yıllar geçmiş üstümüzden.
Güzel günler mazide kalmış.
görsel
görsel
Takipçisine çok ağır sözler söylemiş, ki ayakkabı cidden de kar lastiğine veya iş makinesi lastiğine benziyor. Ki, türkçemiz’de de, “teşbihte hata olmaz” diye bir söz vardır. Renk ve tekstür olarak ayakkabının kenarı zoom’lanaıp, yakın plan bir lastikle yan yana konulursa, mahkemenin atayacağı bilirkişi, sanıyorum farkı ayırt edemeyecektir.

Bu benzetmeyi yapan takipçisinin Karşısında titreyeceğini iddia ediyor. kızcağız da öğretmenmiş, lisan-ı münasiple bunun sadece bir şaka olduğunu anlatmaya çalışmış.

Ben de aynı yorumu yapıyorum ama bana o laflar söylenirse kibar kibar karşılık vermem, cevabım 20 tane avukatla gelir mesela.. onursuz falan, büyük şeyler söylenmiş, çok da üzücü olmuş bence… kızın da hukuksal desteğe ihtiyacı olursa ve bana rastlarsa, babamın hukuk danışmanına seve seve yönlendiririm.
görsel
Aynısı tirentyolda 150 lira.

görsel
ayakkabılar çok çirkin.
Kesin verirdim.
Hayırdır sen demet özdemire de mi yürüyecek bu gibi.

Ne ayaklar bunlar.

2020 den belliydi.
Evlenip, bosandiktan sonra degisik hallere giren tiyatrocu, sarkicidir.
ilik gibi karıyı kaçırdı salak.
19 yasinda gibi duruyo 20 yildir, demet iyi kurtardi kendini.