bugün

Beyninde ciddi bir hasar olma ihtimalini düşündüren durumdur.
Sen oğlanı 14 yıl boyunca Fethullah diye çağır, sonra tayyip demeye başka.
Çocuğa da kimlik bunalımı yaşatır böyle manyaklar.
(Eğer varsa demiyorum, bir yerlerde vardır kesin.)
akabelilerin içinde çoktur bunlardan.
Bide kemal koyarsa tam olur.
ne yaşattınız lan bu adama ?
Gerçekten büyük sıkıntı.
Yarın fetö ve suç ortakları adalet sarayında duble yol olduklarında ne olacak. ' acıların çocuğu ' mu.
Fetullah ya da fethullah ne biçim isim mk resmen kulak kanatıyor. Fetullah gülen denen it hiç yaşamamış olsa bile bu isim insan evladının kullanacağı bir isim değildir.
Fethullah son yilda en cok degistirilen isim olmus. O da degistirebilir cok zor bir sey degil. Ozellikle fethullahi degistirmek.
Şey gibi orhan veli gencebay dedirtir.
tanrı yerine kişilere tapar.
bu ülkede çocuğuna "evet" ismi koyan aile var.
bu ülkede bir çocuğuna "fethullah" diğer çocuğuna "gülen" ismi koyan vali var, hala görevde.
bu ülkede ismini "15 temmuz şehitleri kenan" olarak değiştirme başvurusunda bulunan organizma var.
bu ülkede çocuğunun ismini "allah" koymak için başvuran yüzlerce aile var.
bu ülkede 12 eylül darbesinden sonra çocuklarına "kenan" ve "evren" isimleri veren zihniyet, son 15 yıldır en az 3 çocuk yapıp, çocuklarına "recep", "tayyip" ve "erdoğan" isimlerini veriyor.

bu ülkede bir üniversitenin su ürünleri fakültesinde sazan türlerine recebi ve eminea isimleri verildi.

bunlar hep bizim renklerimiz.
ve ben onların alayının amına koyayım.
sayelerinde renk körü olduk.
4 sene kadar geç kalmış olan babadır. 4 sene önce koysa muhtemelen ödüllendirilecek iken bugün koyduğu için en başta cumhurbaşkanına hakaretten 5-6 dava açılabilir kendisine. gerisi de gelir zaten caarttt caarrttt diye yazar kasa fişi gibi.
Beter olsun amk yalakası dediğim babadır. Babalara gelmiş bir babadır. Acale etmesede olur. Nasıl olsa iki gün sonra iki karaktersiz sarmaş dolaş olurlar gene.
Beter olsun amk yalakası dediğim babadır. Babalara gelmiş bir babadır. Acale etmesede olur. Nasıl olsa iki gün sonra iki karaktersiz sarmaş dolaş olurlar gene.
soyadının gökçek olma ihtimali yüksektir.
görsel
Darbeden sonra(temsili)
Şu sıralar mahkeme mahkeme dolaşan babadır. Huhuhhahah ulan ne gülüyorum ya. Acaba hangi ismi değiştirmek için uğraşıyor.