bugün

90 sonrası doğan evlat sahibi olmanın pişmanlığını yaşayan babadır.

(bkz: adam haklı)
Büyük ihtimalle kendisine babası Tarafından aşağılanmış olan babadır.
kendisinin eseri olduğunu unutan babadır. yapabilseydin, olmamış demekki.
Benim babam. Suanki cekingen ve silik halimin sebebidir ayrica. Sucluyor muyum ? Evet. Neyse.
Gıcık eder bazen manyak eder onun bulunduğu ortamda yaşayan insanin başarılı olma oranı düşer.
aslında kendini aşağılıyordur

zira karşısındaki kendi eseridir.

sülalesinin genlerinden ancak o kadar çıkabiliyordur.
Benim babamda beni sürekli aşağılıyor saygısız davranmam ama sürekli aşağılar belki de çocukluğunda büyükbabamdan aynı muameleyi gördüğü içindir. Nefretle büyüyen bir çocuğun etrafına sevgi dağıtmasını bekleyemeyiz nede olsa.
kadir inanır ve fatih terim gibi isimlerden etkilenmiş babadır. amacı motivasyonu arttırmaktır. kötü niyet aramayın.
ciddi boyutta psikiyatrik sorunları vardır.
Oğlunun ezik bir tip olmasının başlıca sebebi olacak olan ebeveyn dır. Olmaz olası tipler.
ımuhtemelen kendisi de babası tarafından bu şekilde aşağılanmış bir babadır, çok yazık.
zamanında çok aşağılanmış bi çocuk olmasi muhtemel babadır.
Aslinda anneler yapar sunun oglu mimar muhendis falan diye.
Babamdan suana kadar kotu bir laf yada asagilayici birsey duymadim.
olsa olsa şambabasıdır.
bana bir babayı hatırlattı ama neyse boş verin.
cahildir. uymanın çocuklar ve çalışın. hayat sizin hayatınız, babanızın değil.
Bu babalar yakında babaları alacaklardır.
komşu çocuğu ile kıyaslanmayı aşağılamama beğenmeme olarak algılıyorsunuz ya öpün başınıza koyun babalarınızı. söyleyeceklerim bu kadar.
Babalığı çok yanlış anlamış,cahilin tekidir.

Eğitim psikolojisinden bir haber, ataerkil ailenin,zamanında kemerle dövülen, itelenen bireyidir.

Bunların baba değil,evde saksı olması en elzemi. Gerçi saksı bile,konan toprağı ve çiçeği koruyor.

Yazık.
Muhtemelen oğlu ileride ciddi bir kişilik bozukluğuna sahip, agresif, aşağılık kompleksine sahip bir birey olacaktır.

Psikopatlar nasıl yetişiyor sanıyorsunuz?
babasının eseri olan özgüvensiz babadır.
memlekette çoktur.
aşağılık bir orospu çocuğudur. böyle bir babaya yıllardır maruz kalan biri olarak toplumun büyük çoğunluğunun böyle bir ruh hastalığıyla kaynadığını ve o köpeklerin bunu kabule bile yanaşmadığına defalarca şahit oldum. uzun süreli sözlü ve fiziksel şiddetle birlikte çok ciddi bir travma sebebidir. sonra o çocuğa, yahu her şeyin var neyi dert ediyorsun gibi cahilce sözlerle yanaşılır, boş laflardır, içtekini bilemezsiniz. içteki çözülme kişilik-kimlik bozukluklarına, panik atak anksiyeteye ve daha bir çok daimi soruna yol açar. zordur, etkisi bittikten sonra bile, babayla yolları ayırdıktan sonra bile yetişkinlikte hala bir yerde ensenizi ürpertmeye yetecek bir travmadır. daha da kötüsü, kişi yeteri kadar bilinçli değilse bunun hıncını kendi çocuklarından/yakınlarından çıkartmaya çalışacaktır. ki anadolunun inanılmayacak kadar büyük bir yüzdesi kendi çocukluğunda şiddet görüp ailesinden o ezikliği çıkartmaya çalışan nesilden nesile aktarılan tımarhanelik bir cinnet halinden oluşmaktadır.
özgüvensiz ve hayırsız evlat yetiştiren babadır.
soyu tükenmesi gerekenler liste başıdır.

aşağılayacağın ezeceğin çocuğu niye dünyaya getiriyorsun hayırsız.
Gelecekte, oğlunu vefasızlıkla, sevgisizlikle suçlayıp, ühühühü ağlayacak olan babadır.
Rüzgâr eken, fırtına biçer!