1. 10.
    yazdıklarımı baştan aşağı özeleştiri gözüyle okursanız egomun ne kadar dipte olduğunu da görürsünüz. fizik, matematik, kimya, biyoloji bilmeyenler bu alanlarda çıkarım, yorum yapamaz, tartışamaz gibi bir iddiam yok. arada grinin tonları da mevcut, bunun bilincindeyim. popüler bilim o ihtiyacı karşılıyor, yani bizim yaptığınız şey. orta düzeyde kinematik ve dinamik sorusu çözen kişi ifadesiyle de aslında kendimi uyarmış ve küçümsemiştim. altı üstü ucuz bir fizik sorusu çözmek beni n'apar ki? zeka seviyemi mi yükseltir? yetkinlik ve bilgelik mi verir? ben kimim ki?

sahiden bir newton, einstein, hawking veya çağımızdaki ünlü bir fizikçi yanında ben kimim ki haddimi bilmeden atıp tutayım.
    2 -2 ... ozgur demirtas in robotu
  2. 11.
    Meczup değildir yahu o kadar da değil.

Düşündügünü ifade ederken farkli bir yol kullaniyor sadece. Sandiginiz gibi basit mantik safsatalari yapmayacak kadar bilir bu isleri.
    2 ... hubel
  3. 12.
    "ben bayılıyorum böyle insanlara. kendi başarılarını sıralarsa sayın yazar memnun oluruz. kaçtane uluslararası makale yazmış ne kadar bilime katkı sağlayan makaleler tezler yazmış lütfen paylaşsın.

uluslararası düzeyde yazıları olmayan kişileri takmıyordu en son çünkü. "

aşağılamanızı hak ediyorum, buna fazlasıyla da layığım. aldığım üniversite ve lise eğitimi beni fizik kaşifi yapmadı. uluslararası, hakemli bir dergide yayınlanmış ve ünlü bilim insanlarının çalışmalarıyla onaylayıp atıf verdiği tek bir makalem de yok.

bu da benim yaptığım çıkarım ve yorumların kaku, susskind, krauss, penrose, feynman gibi dehaların denklemlerle vardığı yargılara nazaran ne kadar yanlış, tutarsız, eksik, hatalı olabileceğini ispatlamaz mı?

ben kimim ki ne dediğini denklem diliyle algılayamadığım ve anlayamadığım bilim insanlarına konuşma diliyle kafa tutayım. renklerin ne olduğunu görerek açıklayan bir insanı eleştiren kör bir düşünürden ne farkım var?

bana bunu açıklayabilir misiniz?

ben renklerin ne olduğunu görererek algılayan, anlayan ve bilen bir insan yanında kör bir düşünür değil de neyim?

anlamlandırma algımın çapı küçük değil de ne?
    1 ... ozgur demirtas in robotu
  4. 13.
    ayarlarımı alt üst etmiş robot.

arkadaşlar ne yapıyorsunuz anuğa koyim?

bu sözlükteki nickaltı kavga nedenleri bellidir?

2) 2 erkek arasında maç kavgası

3) 2 erkek arasında kız kavgası

4) 2 kız arasında ego kavgası

5) 2 kız arasında erkek kavgası

sizin yüzünüzden saymayı da unuttum bakın 2den başladım. mutlu musunuz? noluyor ya fizikti matematikti.. kendinize gelin kuzum!!!!
    ... hergele kutay
  5. 14.
    fikrini kabul etmediği herkesi troll ilan eden terliksi yazarımsı .

o yüzden fikirlerini kabul etmek zorundasınız mecbursunuz eliniz mahkum .

yoksa çok pis döver hee .

anladın sen o nu .
    1 -3 ... tiamat
  6. 15.
    entry silip baştan yazıp dikkat çekmeler falan

(bkz: arch kodu)

Sen misin?
    2 ... nationalist talk
  7. 16.
    Biraz kafayı yemiş galiba, abuk sabuk konuşuyor.

Bir yazar...

Edit: bende teknoloji ve bilim-kurgu meraklisiyim, delirmeye gerek yok.
    2 ... iyneci bey
  8. 17.
    biraz kafayı yemiş tabiri yetersiz, teknoloji ve bilim kurgu delisi bir insanım. seçtiğim kullanıcı adı her şeyi açıklamıyor mu?
    -1 ... ozgur demirtas in robotu
  9. 18.
    çocukların bacaklarını görünce erekte olup azan yazar, kardeşiniz falan burdaysa dikkat edin.

yazılanları kıçından anlama isim böyle yapılmaz sözlük ne yigitler harcadı senide harcarlar kemoş..

ozgur demirtas in robotu
    3 ... payback
  10. 19.
    çocuklar hakkındaki cinsel tasvirleriniz, çocuk vücudundan etkilenmeniz sizi bağlar. islam üzerinden yürüdüğünüz için sizi beğenen insanların art niyet arayıp aramaması beni ilgilendirmiyor.

ben kendi çocuğumu şahsen yukarıdaki profile uyan bir adamın bir kilometre yakınına bile yaklaştırmazdım. bu da benim fikrim.

mevzuyu kemalizme veya cumhurbaşkanı caps'ine bağlamak da garip bir durum. hem abd, hem de türkiye bu tip insanları takibe alıyor. sonunda hapse düşüyorlar. bu iş beni ve herhangi bir yazar parçasını aşıyor zaten. sanki suçla mücadele eden siber birimler yokmuş gibi celallenmek yanlış olur, haklısınız.

ben her şeyden haberdar olmayan, yarı cahil, ahmak bir yazar parçasıyım. sınırsız olanaklara sahip bir devlet değilim. benden korkmanıza lüzum yok.
    1 -1 ... ozgur demirtas in robotu