bugün

yeni nicki :
(bkz: uc boyutlu dusunen kare) dir.
görsel
hepten sıyırmış..

ha üzüldüm mü? hayır tabii ki..

bana ne..
Satanistler hakkında hiçbir bilgisi olmadan sallayıp duran yazardır. Hatta kendisiyle aynı allaha inanan farklı mezhepteki müslümanlara bile satanist diyor.
Daha sözlük kurallarını bilmeyip zevzek zevzek konuşan zat. Bir başlık altında salak salak sabaha kadar atışıyor velet.
(bkz: gelenek karsıtı seküler hero) olmasından kendi net reddettiği halde hala şüphelenmekteyim.
bu yazarın entylerini severek okuyorum. bilgili ve kaliteli bir insan ama sanırım matematiğe takıntılı biraz. daim olsun
hayatımda ilk kez bir şeyi okudum. mantıklı geldi. ama anlamadım. ayrıca domates sebze değil meyvedir. ve ugandanın başkenti kampaladır.

tam olarak bildiği her şeyi yerli yersiz ifade etme sanatkarı.
Bi entry de ben giriyim de cevap ver bari baya dolusun ağbi.
Sürekli bir şeylere sinirlenen abi.
Sakin ol abi. Salla insanları, canları cehenneme.
Bütün insanların canları cehenneme.
çin işi Japon işi.. bu da Kürt robot normal lan ..
Adamda kant ın dili var. o felsefede saçmalamış bu burada saçmalıyor. Arkadaş kelimeleri cok uzatıyor ve öylesine bulanik soyutlamaya götürüyor ki yazının sonunda ne yazdığını kendi de unutuyor. işte bu yüzden yazılar gereksiz uzun ve insanlara saçma geliyor.
Bu eleştirimi bir saldırı olarak görmesin sadece bu dil çok manasız. Biraz daha net yazması lazım bence.
iyi yazmalar.
(bkz: gelenek karsıtı seküler hero) olmasından şüphelenmiştim, değilmiş.
Allahım çok şükür benden de delisi varmış.
birisi bu robota türkçe programı yüklesin.
evet çok alakası varmış. anadoludaki türkler başlığında kürtlerden , somalili korsanlar başlığında daeşden bahseden entrylerin baya alakalıymış. iq'ün 25 galiba.
girdiği entrylerin başlıklarla alakası yok.
Özgür demirtaş bile bu kadar saçma konuşmamaktadır.
kendi çapında bir şeyler yapmaya çalışıyor, ama kapasitesi çok az, potansiyel yok.
payback nikli yazarın 7 arkadaşı dışında kimseye cevap vermediğini bilmesi gereken yazar.

ben dolu biriyim sen gibi boş tiplerle mesajlaşma bölümünden yazışarak zamanımı boşa harcayamam benle ilgili sorunun varsa adli mercilere gidebilirsin. evet.

görsel
türkçülüğün ne olduğunu bilmeden tüm gün türkçülüye saldıran kişi.

kardeşim, türkçülük türk milletinin çıkarlarını düşünmek demektir. ve farklı farkli türleri vardır. sen tüm türkçüler aynıdır mantığıyla türkçülügü elestiremessin. gaspirali'nin türkçülük anlayışı, ziya gökalp'ın türkçülük anlyışi, dr.rıza nur ve hüseyin nihal atsız'ın türkçülük anlayışı, yusuf akçuranin türkçülük anlayışı hepsi bir-birinden farklıdır. bu adamları oku türkçülük derken neyi kast ediyorlar bak bir. bir-iki tane ülkücüyüm diyenin yaptiğını türkçülere maal edip türkcüleri elestiriyorum deme. elestireceksen oku akcurayi, gökalpı, atsızı onların dediklerni eleştir. günümüzde evet türkçülerin yüzde 90ı da bunları okumuyor laf, slogan türkçülüğü yapıyorlar o ayrı.
lan olm meczup işte..

kendi haline bırakın, gitmeyin üstüne..
(#41672804)

lan hahahahahhahahahahhaha

son zamanlarda sözlükte kahkaha attığım tek entry bu. yaşa robot reyiz.

edit: adam haklı.
sözlüğe suç işlemek için giren yazar, ne zaman hapse düşer ya da yargılanır bilinmez. yazık. harcanıp çöpe atılacak bir insan.
görsel

bir hobi bulmasını ve kafasını dağıtmak adına farklı aktiviteler yapmasını tavsiye ettiğim yazarı.