1. 1.
    sözlükte bilim, din ve felsefe konularında entryler giren, arch codu olduğundan şüphelendiğim, eğer öyleyse hoş geldin dediğim on ikinci nesil yazar.
    2 ... hubel
  2. 2.
    https://m.uludagsozluk.com/e/41212418/

"Vay amına koyim ulan neler neler de biliyor yav" dedirten yazar.

Kişi kendinden bilir işi de denebilir. Neyse koştursun sözlük onun...
    ... atkefali
  3. 3.
    mal kere mal eşittir zaten mal .

bu yazar bu tarife uygun bir mal dır .

daha açık konuşmak gerekirse kaymak yemek için her şeyi yapar .

yeter ki kaymak yedirin buna .
    ... tiamat
  4. 4.
    tam manasıyla keko entry silip baştan yazıp dikkat çekmeler falan
    bir yazar en aptalından.
    ... excalibour
  5. 5.
    kekoyumdur, aptalımdır. ama haklılığımı zaman gösterecek. siz başıma bir iş gelmez diyerek sağa sola saydırmaya devam edin. ha gayret.
    1 ... ozgur demirtas in robotu
  6. 6.
    (bkz: yaz babam yaz)
    (bkz: arch kodu)

Biz bunun cemaziyyül evvelini biliriz. Kaç senedir bu sözlükteyim hala aynı goygoyları yapıyor. Olsun biz öyle de seviyoruz kendisini. Tekrar hoş geldin lan sibop. Özlettin o tartışmalarımızı. Hala a eşittir b tarzı mantıksal varsayımlara devam mı?
    Ulan jimmy olacaktı ne dalga geçerdik bununla ya.

Edit: ziyaaaa.
    1 ... yazar x
  7. 7.
    sözlüğün en dönek insanı olduğum için entry'lerime bakarak beni tanımakta zorlanıyorsunuz, ama bunca zamandır siz hiç değişmemişsiniz. bunun övünülecek tarafı ne?

ben cahil ve hatta deli dahi olabilirim. ancak benim cahil, aptal ve deli olduğumu söylemek sizi dahi ve dünyanın en akıllı adamı mı yaptı?

filozofları samimiyetle önemsiyorsanız ve onları anlamak istiyorsanız zaten küçümsenmeyi, dışlanmayı, boş insan olarak görülmeyi de göze almanız gerekir.

felsefi bilgeliği haşa kazanamasanız da ne olduğunu anlamak istiyorsanız kendinizden seve seve ödün vereceksiniz, hele ki bu coğrafyada.

hem insanlığı ilgilendiren tezlerinizde ısrarcıysanız bırakın zaman sizi haklı çıkarsın.

benim zamanla bir alıp veremediğim yok, ya sizin?
    2 -2 ... ozgur demirtas in robotu
  8. 8.
    arkadaşlar yeni bir çomar ile karşı karşıyayız vaziyet alın. kimin fakesi allah bilir. bi bitmediniz amk.
    3 -2 ... true
  9. 9.
    Neye hizmet ettiğini anlayamadığım yazar.
    1 ... rimi rimi ley
  10. 10.
    Egoya bak egoya *

(#41259799)

"orta düzeyde bir kinematik ve dinamik sorusu dahi çözemeyecek sözlük dehaları konuşuyor, susun.

yahu okuduğunuz kaynakları olduğu gibi aktarsanıza. sizin kapasiteniz ne ki sağda solda okuduğunuz, hallkın anlayacağı dile indirgenmiş hatalarla dolu yanlış analojileri veya popüler bilgileri kıt aklınızla yorumlayarak daha da yanlış bilgiler üretiyorsunuz"

Ben bayılıyorum böyle insanlara. Kendi başarılarını sıralarsa sayın yazar memnun oluruz. Kaçtane uluslararası makale yazmış ne kadar bilime katkı sağlayan makaleler tezler yazmış lütfen paylaşsın.

Uluslararası düzeyde yazıları olmayan kişileri takmıyordu en son çünkü.
    3 ... keyf kahyasi