bugün

Adam haklı falan değil, kendisi oyun başladığı andan itibaren provakasyona başladı.

Şurda haklı ama ortada konuşulacak bir futbol yok, evet fener oynamadı çünkü. Hakemlere bok atacağına ulan biz niye oynayamadık diye düşünsün.
"böyle bişe olabilir mi" isimli yorum.
jailson'u stoper oynatırsan olur izzet altınmeşe.
(bkz: fener ağlama)
Milli maçta bile karı kıza bakarken gol yediren yavsak mi takımına saygısı var amk

Sene sonu gotune tekme yer Kasımpaşaya Malatyaya transfer olur...
Kadıköy'de gördüğünü çalan hakem görünce far tutulmuş tavsana döndüler tabi, aliskin degiller böyle hakemlere.
https://m.youtube.com/watch?v=fX5p0J2DFhw

Ben izledim, boş konuşmuş beyler!
ağlayın aq * sakın ha kendinizi eleştirirsiniz aman.. galatasaray her anlamda ezdi, 2 top yaptırmadı, onyekuru girdiklerini atsa maç 6-7 olacak.. suçlu hakem dimi ? *

sakın eskortçuyu, vizyoneri eleştirirsiniz..

ne güzel kafanız var, bu zihniyette devam edin..

sizde bu zihniyet oldukça daha çok galatasaray şampiyonluğu, galatasaray karşısında mağlubiyet göreceksiniz..

böyle devam edin *
Ulan sahada yürüyordu be. Ben maçı tarafsız biri olarak izledim ve çıldırdım. Bildiğin yürüdü lan sahada. Top oynamadı. Hiç hırs yok azim yok yetenek yok. Kim futbolcu yaptı bunu da milyonlar kazanıyor lan?
Tarafsız gözle söylemem gerekirse galatasaray rezil etti fenerbahçeyi onyekuru ve belhanda biraz daha akıllı olsaydı skor şu an 1-6 filandı..

Açık ve net evet.
bir adet kalitesiz mahalle topçusunun mahalle ağzıyla yaptığı saçma sapan açıklamalardır. çok şaapmayın bunu.
Emre elini vermiş buna belli, her türlü çirkefliği yapıyor
5 para etmez bi top tepici
Biri bu vasata kurduğu cümleyi tekrarlasın. Tabi bu sefer Öyle 8 kişi bir hakemin üzerine yürüyüp kararları sabote edemediler, adam tereddüt etmeden kartı bastı geçti, bastı geçti. hazımsızlık oradan geliyor.
Yenilmeyi de bilmek lazım...

Gördüğüm en tutarlı hakem yönetimlerinden biriydi ayrıca...
Kendi oynadığı topa baksın ozan tufan.
Ozan Tufan: Böyle bişey olabilir mi ya x7
Ozan Tufan kimmiş amk

Dune kadar milletin karısına kızına salça olan kişiliksiz değil mi (disko Tosic olayı)

Ayrıca milli maçta Hırvat karılara bakarken saçını düzeltiyordu onun yüzünden modric gol attı.

Eee bu arkadaşin derdi ne

Futbol ahlaki 0
Takım ruhu 0
Seneye o çok savunduğun fener seni Göztepe, Malatya, Kasımpaşaya yollarsa ağlama...
görsel
görsel
görsel
Böyle bir şey olamaz ozancım.