bugün

gerçekleşmesi halinde bursasporun şampiyon kadrosundan neredeyse eser kalmayacak transferdir.
ozan eski ozan değil. inş olmaz. bir sercan yıldırım vakası daha cimboma ağır gelir. günah amk. o parayla penguenlere patik yaptırsınlar daha çok sevaba girerler. almasınlar.
kesinlikle istemediğim transferdir. şampiyonluk senesi hariç hiçbir şey ortaya koyamadı kendisi ama şimdi almaya kalksan 5 milyon euro derler. sokağa atılacak 5 milyon euro varsa alsınlar. 10' ar milyon euro denen sercan ve volkan' ın ne durumda oldukları malum şu an.
ozan ipek ozellikle bu sezon iyi bir performans gostermis olmasina ragmen galatasaray icin faydali olmayacak transfer.

bursa'dan 4 buyuklere giden futbolculara bakiyorum, simdiye kadar onlarca futbolcu gitmistir ama aralarindan egemen ve hakan sukur disinda gercekten tutan transfer hatirlamiyorum. yabanci olarak da balic.

bursa'dan 4 buyuklere gitmek futbolcuyu gercekten baski altina sokuyor. bunu kaldirabilirlerse ne ala ama kaldiramazlarsa olmuyor.

ozan'in da yasi itibariyle kaldiramayacagini dusunuyorum. zaten gerceklesmis bir transfer degil, bence bursa'da kalirsa iyisini yapar.