1. 81.
    oyuncudur efendim ama mevzu bu değilmiş. durduk yere hakkında bu kadar entry girilince bir şeyler yapmış olduğunu anlamalıydım zaten. *
    + ilişkiniz nasıl gidiyor ozan bey?
    - ben sana kimi s.ktiğini soruyor muyum?
    +..

nasıl bağdaştırdıysa artık konuyu bilemiyorum. adamın ilişkiden anladığı bu herhalde öyle ya!
    ''ne ilişkisi yea sevişiyoruz işte a.q. , sana bunu mu anlatacağım şimdi. ne soruyorsun? '' dedi muhabire ben öyle duydum. *
    2 ... nickimsist
  2. 82.
    artık kendine ait bir swf si olan sanatçı.

http://www.swfcabin.com/swf-files/1305674001.swf
    1 ... echelo
  3. 83.
    (bkz: bayan yazarların sıcak tutmaya çalıştığı başlıklar)
    1 -1 ... sinirlenmicem
  4. 84.
    Bugüne kadar yaptığı işlerden alnının akıyla çıkmıştır. Bünyesi alkole terstir. ama medya sen bunu hep yapıyosun kızıyorum
    1 ... ralph
  5. 85.
    oyuncudur ama adammidir bilinmez. zira kendisinin daha 19 yasinda gecenin bi saatinde ekmeginin pesinde kosan, belkide titreye titreye sorusunu soran gence etmedigi küfür kalmamistir. herseyden gectim orda ozan güvenin o 19 yasindaki gence sen diye bile hitap edememesi gerekli, cünkü cocuk o kadar küfürü yedikten sonra bile hala ozan bey diye hitap etmektedir. ama malesef bizim ülkemizde düzen böyle isler, paran varsa populersen kralsin. düzenine sokuyum.
    7 -2 ... d dayy
  6. 86.
    çok iyi bir oyuncu, değerli insan.
    -1 ... present tense
  7. 87.
    içindeki hayvanı ortaya çıkarmıştır. "sen kimsin ki?" diyordu elemana. doğru, bu millet sizin götünüzü kaldırmaya devam ettiği sürece cılızlara "sen kimsin ki?" sorusunu tüm hiddetinizle sormaya devam edeceksiniz. meyhanede politika mı konuştunuz lan yoksa, ne soracaktı o çocuk sana?
    2 -1 ... vedalar soguk olur siki giyin
  8. 88.
    yaptığı rezalet sayesinde neredeyse 6 ay kadar sonra sözlükte tekrar gündeme gelmeyi başarmış oyuncu.
    2 -1 ... atelyekumpas
  9. 89.
    herkesin yapması gerekeni yapmıştır. helal olsun.
    -4 ... marmara66
  10. 90.
    içkiyi kıçıyla içip çirkinleşen ve 19 yaşındaki bir elamana saldıracak kadar kibirli, burnu ve kıçı kaf dağında olan bir oyuncu. ne oldum delisi. özel hayatının berbatlığını bariz şekilde verdiği tepkilerle anlatan bir gereksiz bünye. evet çok sinirlendim. halbuki yere göğe sığdıramaz, oyunculuğunu çok beğenirdim.

ayrıca; (bkz: #11779222)
    3 -3 ... anacsevgidolubirmeleksanki