1. 1.
    sevgilisini dövmekle suçlanan ozan güven'in asıl ben dayak yedim diyerek darp raporu almış ve savcılığa sunmuş.

ozan güven in paylaştığı darp fotoğrafı
    https://twitter.com/kadra...tatus/1279127956292612099
    3 -1 ... chance boudreaux
  2. 2.
    karının yüzü dayaktan şekil değiştirmiş bizimkisi sivrinek yemişlerini gösteriyor.
    16 -5 ... stroszek
  3. 3.
    çok geçmiş olsun.. ölümden dönmüş
    20 -1 ... yerli ve milli
  4. 4.
    tırmıklara bak kadın kedi galiba.
    ... acilmayan eti puff paketi
  5. 5.
    Bu da Türkiye'nin Johnny Depp'i olma peşinde ayol.

Yemezler bu işleri Ozan.

Johnny Depp gibi hareket ediyorsun ama ondan pek bir aşağı kalır yanın var.
    5 -1 ... benim adim senin
  6. 6.
    Ee kadının da eli armut toplamaz tabi..
    5 -1 ... neler de bilirmis bu
  7. 7.
    bu olay için bir şey diyemem, kim haklı kim haksız bilemem, ama bir kadın bana vurursa ben de ona vururum. kadınların bir kısmında böyle salak bir şiddet eğilimi var, kızınca vuruyorlar. mesela boksörlerin ring dışında dövüşmesi yasak, cezası da var diye biliyorum. nasılsa boksör bana vuramaz diyerek ağız burun girmeye çalışırsam, haklı olarak dayağı yerim. bunun da ondan farkı yok. ben şiddetin her türlüsüne karşıyım. kadın vurur erkek sessiz kalsın diye bir durum yok. eğer iki taraf da şiddete başvurmuşsa, bir tarafın haklı olduğuna dair kesin kanıtlar da yoksa, iki tarafa da ayrı ayrı ceza verilmeli.
    2 -2 ... boyle buyur zerdust
  8. 8.
    Alkollüyken muhabire, “ben sana soruyor muyum kimi si....sun diye” konuşabilen bir adamın;
    Kadınlara bakışını, Birlikte olduğu bir kadına bakışını, Kendinden yaşça ve cüsse olarak epey küçük bir kadına bakışını görmek için kahin olmak gerekmiyor.
    2 -1 ... klimanjaro
  9. 9.
    +18 Midesi hasas olanlar bakmasın +18.
    1 ... agacacikan keci
  10. 10.
    sinek ısırığı gibidir. darp raporu almış.

edit: muhteşem yüzyıl'daki rüstem paşa karakteri gibi valla.
    11 -2 ... dertler derya olmus