bugün

karısının yönetmenliğini yaptığı hırsız polis dizisinde 2 veya 3 bölüm oynamış jön.
poman reklamiyla gereksiz bir ise kalkismis atmis * * sevilesi oyuncu.
bir istanbul masalı dizisindeki ferrarisiyle üne kavuşmuş oyuncu * *
ikinci bahardan sonra beni balalayka'da ağlatan goradaki küçük roluyle beni güldüren fazla sinema filminde göremediğim serkan ercanla oynadığı hurda hayatlar adlı kısa filmi bir türlü izleyemediğim mütevazi insan
g.o.r.a filminde eşcinsel bir robotu oynamıştır. çokta iyi oynamıştır.
hırsız polis'e "kibar necmi" karakteriyle giren ama senaryo gereği nedense* çabuk ölen ve kadrodan çıkan oyuncu. aslı ile kerem'de şebnem dönmez'le çok iyi bir ikili oluşturmuşlardı ayrıca.
(bkz: adamlar)
mimar sinan üniversitesinde modern danslar bölümünde öğrenciydi kendisi.
yetenekli, yakışıklı, rollerinde en çok bakışını ve gülüşünü seyirciye aktaran oyuncu.
üniversitede en yakın arkadaşımın platonik aşkı olan insan. sırf kız onu görsün diye beşiktaş çarşısındaki ayakkabıcı dükkanlarının vitrininin önünde saatlerce ağaç gibi dururduk. hey gidi günler hey!!!
1975 almanya doğumlu yakışıklılık ötesi bi vaka. herkesin beğenebileceği bir tip değil zira bi anlık bakışını yakalamak gerekiyor aşık olmak için.yetiyor artıyor bile.
ağlamanın en çok yakıştığı erkek.
en güzel dizisi aslı ile kerem'dir. o dizide gerçekten çok tatlıydı*ve kendisini sevdirmişti.
marmaris sabancı lisesi'nde okumustur. öğrencisini ilk olarak ikinci bahar'da seyreden babamın, gördüğü anda "aaa ozan değil mi bu" tepkisini verdiği oyuncudur.
bugünlerde andy roddick'le olan fiziki benzerliği kafama dank etmiş sempatik. tabi roddick'inki kadar bir cüssesi yok fakat burun, gözler, bakışlar baya baya benziyor bence.
buarada eklemeden geçemiyorum kendisi acayip güzel güler. böyle gözleri parlar.
bıçak sırtı'nda mehmet günsür yerine oynamalıydı diye düşürdürtendir an itibariyle.
üc tam bir robot.

(bkz: gora)
balalayka da da oynamıştır.
pic gulu$u diye tabir ettigimiz olayin dunyada en cok yaki$tigi iki insandan bir tanesi sanirsam...

digeri icin ;

(bkz: bruce wills)
luis figo ya benzeyen aktör.
canım ailem dizisinde döktüren oyuncu. sıkıntılı adam rolleri bu adama yakışıyor.
askerliğini yeni bitirmiş, ayağının tozuyla canım ailem'de uğur yücel ile buluşmuş özellikle taksim ve beşiktaş çevrelerinde sık rastlayabileceğiniz oyuncu. türkan derya güven ile evli.
gora'da izledikten sonra robot gozuyle baktigim insan.
oynadığı dizilerde hep kırmızı güzel arabayı kapan oyuncu.
" Daha çok küçüktüm ve bir düğündeydim. Bana sürekli taklit yaptırıyorlardı. O görüntüleri izlediğimde kendimden nefret ettim. Aynaya bakıp 'ne salak şeysin sen' diyordum. Şimdi de değişen bir şey yok. Çocukken oynadığımız 'dışın dışın' kovboyculuğu, şimdi en kıyak kostümlerle oynuyoruz ve oynarken kimse bizimle dalga geçmiyor. Ama bir an geliyor, durup etrafa bakıyorum, 'ya ben ne yapıyorum, biz deli miyiz, bu insanlar deli mi?' diye soruyorum." diye buyurmuş olan aktördür. Laf olsun diye değil, aktördür gerçekten.