1. 1.
    bazı siyasi partilerin seçim meydanlarında açıktan söylemeseler de ima ettikleri cümledir. ulan savaşmak herşeyin çözümü mü? öyle seçim meydanlarında oraya buraya girmek kolay tabii, peki hesapladın mı hiç türkiye oraya girerse ne kazanacak, ne kaybedecek? ben açıkçası siyasilerden, oyunuzu bize verin, biz türkiye'deki halklar arasındaki kardeşliği yeniden tahsis edeceğiz ve dolayısıyla pkk denen illet de kendiliğinden bitmiş olacak demelerini beklerdim, hala bekliyorum..savaş en son seçenek..
    4 -3 ... xiphoideus
  2. 2.
    chp ve mhp nin kalbinden geçen slogan. (pardon bbpyi unuttum)
    3 -2 ... nakreb
  3. 3.
    dağda gözünü kan bürümüş militana biz kardeşiz diye gitsen. tutar seni ziter vallaha.

adam gözünü kırpmadan kundaktaki bebegi öldürüyore, seni mi zitmeyecek? herşeyi toz pembe görmekte mallık oluyore.

edit: bu entrye eksi oy verenler pkk lı militanlarla grup seks yapmış olmalılar.
    6 -6 ... cnyt
  4. 4.
    başka ülkelerdeki örnekleri için (bkz: george w bush)
    1 ... muhterem fil
  5. 5.
    en iyisi beni dogdugum yere geri sokun. *
    -1 ... cnyt
  6. 6.
    savaş denen şey iki devlet arasında yaşandığından kelli türk politikacıların hali hazırda vaat etmedikleri şey. şehit kanlarının hesabının sorulması birilerine batıyosa, o birileri itin g.tüne sokulsun o ayrı.
    6 -1 ... indoor rain
  7. 7.
    (bkz: savas/#1931759)
    ... mta88
  8. 8.
    (bkz: damat ferit e sordum haberler iyi)
    1 ... sıpa
  9. 9.
    (#1786632) gerçi anlaşılmamış ama olsun. konuyla ilgilidir.
    -1 ... nokia şarzı
  10. 10.
    bizdeki humanistler kuzey ırakta olsaydı ne barzani talabaniyle ne de pkk ile uğraşıyor olurduk dedirten cümle
    adamlar kendi kafalarına sıkarlardı kederden.
    af çıkartılıyor dağdakilere, cezaevinden çıkanlar dağa çıkıyor.
    her allahın günü sehit haberleri alıyoruz.
    bunlara ragmen tabi gelsinler konusalım adamlarla, pazarlık yaparız da belki diyarbakıra fit olurlar kürt devleti için
    şu ankaranın doğusuna sınırı olan kürt devletinden vazgeçerler.
    aklı başında insanlar olsalar zaten terorist olmazlardı dimi biz onlara niye terorist diyoruz çünkü kundakta ki bebe den,
    dedeye nineye kadar herkese kurşun sıkabilecek kadar serefsiz oldukları için.
    karşına gelse ne diyeceksin ki o adama hadi geçmişi unutalım mı

kimse kusura bakmasın faşistçe gelebilir ama

http://www.pamukkalegazet...om/dost_olamayiz-2855.htm

sözüm ülkesini seven kürt vatandaşlarımız için değildir.
    3 -1 ... yav napcan adimi