1. 1.
  yaşça andropoz çağlarını aşalı yıllar geçmiş olan tatminsiz amcalardır.

  Garip bir sadistlik anlayışları vardır bunların mahalleli çocuklar top oynarlarken sahaya * su dökerler siktir çekerler efendime söyliyim maçın amına koyup piç ederler.bizim bir abuzer amca vardı.sabotajcılıkta bir uzman,başımıza da bela kesilmişti.her maçta,uzun eşekte,misket,taso,kart oyununda bir kancıklık yapıp bize tebelleş olurdu.ama bilirdi eğer maç başlar başlamaz hortumu çıkarsa ve etrafı belediye fıskiyesi gibi ıslatmaya başlasa bizler oluşmamış maç heyecanımızla o kadar acı çekmeyecek ''amcık abuzer'' küfürlerini o kadar hiddetli söyleyemeyecektik.bu sebeple bu manyak tiplerin psikolojisinde küfüre hedef olmakan zevk alma eğilimide kesinlikle mevcuttur.
  tatminsiz abuzer amca,bizim oyunu balkonundaki sote köşesinden sinsi sinsi izlerdi...taa ki oyun kızışıp soluklar tutulana dek.
  tam iyi oynamaya başlamışız,oyunun tadı alınmaya goller,çalımlar atılmaya başlanmış ......şarrrrrr * amcık abuzer camdan aşağıya bir kova suyu boca ediverir.siktirin gidiiiin !! başka yerde oynayııın lafınıda kati surette esirgemezdi.bahanesi malum;başı ağrıyormuş,yaşlıymş..vs.....abe göt hoşafı iki saattir maçımızı balkondan elinde çayla izleyen ben miydim ? oyun heyecanlanmaya zevki çıkmaya başlayınca mı başın ağrıdı yaşlı olduğunu hatırladın ?

  ahhh derdimi deştiniz şimdiki gençler bunları bilmezler...viagra denen kaldıraç bizim zamanımızda da olsaydı abuzer amca sülbiye yengeyle geceleri yapacağı maçlarla deşarj olacak ve bırakın oyunlarmızı piç etmeyi akşama yatağa antrenmanlı gireyim düşüncesiyle bizim maça bile katılacak uzun eşek oynayacaktı...yastık olmazdı,ne de olsa yaş ilerledikçe malafat menkul değerlerinde bir artış olur..bizde mızıkçlık yapmaz anlayış gösterirdik.mesela ben hiç çekinmez çükümü yastık görev ve şuuruyla mahalle gençliğine siper ederdim...ama olmadı işte benim ayaklarım hep çamurluydu ... her maçı suni muson yağmurları altında oynadım,kartlarım ıslandı,tasom asfalta çap diye yapıştı kaldı...bizim oyunlarımız abuzer amcanın mutluluk çubuğu oldu...
  1 -1 ... mosquito
 2. 2.
  bunların en klişe cümlesi "topunuzu keserim bah" olur..
  ... tiktak