bugün

Genellikle online oyunlara para harcama durumudur.

kimilerine göre mallıktır. ee tabiki her oyuna para yatırılmaz. ancak kaliteli oyunlara para yatırdığınızda aldığınız zevk artar. para yatırdığınız oyunlarda size ayrıcalıklar tanınır ve bu da her insanın olduğu gibi sizinde hoşunuza gider. etrafınızdaki arkadaşlarınız lan mal mısın oyuna para veriyorsun der. ama aldırmayın. eğer oyundan zevk alıyorsanız sizin hoşunuza gidiyorsa çok abartmadan harcayın derim.
dlc' lere verilirse hor karşılanmayan eylem.
Zamanında harcadım. Tamamiyle gereksiz ve israfdır.
ahhh zamaninda okulda yemek yemezdim gb almak icin vay bee.
atari salonlarında "insert coin" sözüyle yaptırılan şey.
gereksiz olarak nitelendirilmemesi gereken eylemdir. hele türkiye'de o kadar gereksiz harcama varken video oyunları gibi üzerinde emek harcanmış, eğlenceli, hayalgücünü genişleten yapımlar parayı hakeder.
tek ilgi alanınız oyun ise ve yeteneğiniz de varsa mantıklı sayılabilir fakat haftada 1-2 saat girilen, girildiğinde de adam gibi oynanmayan oyuna para yatırsan ne olur?
abimin yıllar önce bana yaptığı uyarı.

"oğlum, para verip na'pıcan, üç gün sonra düşer korsana" derdi.

hala da aynı şeyi diyor.

edit: eksileyen arkadaş bana bi ulaşsın ya hu, nesini beğenmedin, korsana hayır mı diyorsun, yoksa bir abim olması mı seni rahatsız etti?
Silkroad'a zamanında 1000 tl civarı harcamışımdır, 8 sene falan önce idi sanırım ergen zamanlarımda.

Ama tabi salak olmadığımızdan karşılığınca 2500 TL'a satılacak bir karakter yaptım ve sattım üniversiteye giderken. iyi zamanlardı be, 40 yaşında ki adam abi derdi hiç çekinmeden. Oyun adama neler yaptırıyor bir bilseniz. Hele ki bilgisayar kurdu iseniz. Neyse ki karlı bir çalışma olmuştu.
güncel Önemli Başlıklar