bugün

bunu söyleyen kadınlar nasa'da uzayı gözlemlemektedir. size giren çıkan ne hanımefendi madem öyle git kendine entelektüel birisini bul sanane yani oyun oynamıyorum sevmiyorum banada gereksiz geliyor ama banane herkesin kendi hayatı kendi karar versin. her türkte olan herkes benim gibi yaşamalı sendromu bu.
kimseye zararı olmayan adamlara da taktılar ya hadi hayırlısı aq.

muhtemelen sevgilisi kendisi ile yeterince ilgilenmiyor diye buraya kin kusmaya gelmiş.

not olarak, parayla hiç oyun oynamadım.
bak kadın biz erkekler soyut şeyleri somut şeylermiş gibi algılayabiliyoruz bu yüzden oyun oynadığımızda yaptığımız şey anlamsızca gelmiyor ve bu oyun oynama işi artık çocuklara hitap etmiyor 30 yaşında adam oyun oynamasında ne yapsın televizyon desen dünyanın en mal dizileri haberleri var arkadaşlarıyla buluşsun diyorsan herkes dejenere ultra yozlaşmış müzik dinlesin desen boktan pop müzik dışında şansı yok. oyun oynamak kitap okumak ve film izlemek kendine bir haftalık program oluştursun.
Çok oyunla aram yoktur ama oyun bir sanattır ve asosyalleşip senelerini oyunlara verenler hariç, normal oyun oynayan insanlara iticilik muamelesi yapıyorsan, bunu yazacak derdin ve boş zamanın varsa sen de ağır işsiz olmalısın, geçmiş olsun.
Gratise giden kadın iticidir mi diyelim bizde ? ne olsun istiyorsunuz ?
Her gün farklı birine yürüyen sosyal medya canavarı adamlar için evinde kimseye bulaşmadan sessizce oyun oynayan adamları üzdünüz kızlar.

görsel

Kimseye bulaşmadan evinde oyun oynayan kişileri itici bulan güruh'a sesleniyorum; bokunuzda boğulun...
Oynadığı oyuna göre değişiklik gösterir.
Niye itici olsun ya hepsi kendi halinde evde oturup oynamak istediği oyunu oynuyor nesi itici anlamadım o adamlar da bu hayatta böyle mutlu.
dışarda gece kulübünde takılan erkekler için evde tatlı tatlı oyun oynayan erkekleri üzdünüz.
14 sene oldu oynamıyorum.
tamam tamam bir oyunumuz vardı onada karışın.
öyle miymiş aq ya üf.
Ben çok seviyorum kendilerini. Siz oyun oynamayı beceremiyorsunuz diye boklamayın.
turknet varsa çatır çatır oynar. kimse de karışamaz.
Oyun oynarken erkeklerin içindeki çocuk açığa çıkar ve çok bencilleşir (birçoğu).
öyle bir şey yoktur, vardır diyen yalan söylüyordur.
oyun oynamak da diğer her hobi gibi bir boş zaman geçirme aktivitesidir. üstelik kendisiyle oyun oynayacak bir kız arkadaşı da varsa dünyanın en mutlusu o olur. hanımıyla oyun oynayan erkek dünyada cenneti yaşar.
güncel Önemli Başlıklar