1. 1.
  http://m.abcgazetesi.com/...dasini-oldurdu-78001h.htm

  Sırf oyun için arkadaşını bıçaklayarak öldürmüş orospu çocuğu velet. Umarım islahevinde gardiyanların falan güzel bir muamelesine ugrarda anlar dünya kaç bucak. Yaşı küçük diyede umarım iki yıl yatıp sokağa salınmaz.
  5 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 2. 2.
  Potansiyel seri katil. Biz de çok kavga ettik ama en yakın arkadaşımıza bıçak çekmedik. Adı 30 sene sonra başka bir olayla duyulacaktır.
  9 ... karetta karettalar da ucar
 3. 3.
  onu boşverin de...

  girdiği markette bir tampon yapan/baskı uygulayan ve ambulans çağıran olsa yaşardı belki çocuk. kimse dönüp bakmamış, içim sızladı bakarken, senin, benim çocuğum olabilirdi ve videoyu görünce kahroluyor insan.
  11 ... radiolarian
 4. 4.
  Çocuğu falan yok katil katildir.
  1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 5. 5.
  Bu mavi balina oyunundan bile daha ciddi bir durum. Demek ki bu şeyleri yapanlara oyun bahaneymiş gerek yok. Yazık ya.
  2 ... kale3112
 6. 6.
  başlığı böyle girince suçlu oyunmuş gibi yansıyor. halbuki öyle değil.

  ben de oyun oynuyorum kimseyi de bıçaklamıyorum.
  ... being a dwarf
 7. 7.
  Nasıl bir toplum olduk biz böyle? insanın aklı ermiyor... bir çocuğun öfkesi ne denli şiddetli olabilir de bir arkadaşını öldürebilir? Eğitim ailede başlıyor gerçekten. bir insanın gözünü kırpmadan özellikle bir çocuğun bir insanın canına kıyması kabul edilebilir değil. Ve normal bir durum da değil. bu çocuk anadan doğma psikopat doğmadı sonuçta. insan olmak nedir? bu çocuğa oturup anlatılmamış, bu çocuğun şiddete eğilimli yetiştirilmiş olma ihtimali yüksek. Dünya zevkine kapılıp çocuklarını boşlayan ailelere o kadar kızıyorum ki. bir anne baba ne olursa olsun ister kör cahil ister über eğitimli olsun dünyaya getirdiği çocuktan ömür boyu sorumludur böyle iş mi olur arkadaş? doğur, yap sal ortaya tecavüzcü olsun, katil olsun, sapık olsun. iyiliği güzelliği idoğruluğu insan olmanın gerekliliğini aşılayamayacaksanız çocuk yapmayın kardeşim yapmayın.

  Görüntülerde de yaralanan çocuğa kimse müdahale etmiyor bön bön bakıyorlar. lan nasıl insanlarsınız ya? çocuk bir başına kan kaybından yere düşüp can vermiş resmen. insanlığınız batsın.
  3 ... but not so
 8. 8.
  bu çocuğu yetiştirenler de, takıldığı ortamdakiler de "insan" evet.

  nasıl bir ortamda büyüyorlar lan bunlar şaka maka.
  1 ... tukeneceiz
 9. 9.
  suçun oyunda değil; eğitimsizlikte, ailede olduğu olay. nasıl bir duyarsızlık, nasıl bir ahmaklık varsa ortada hepsinin kaynağı bu cehalettir. o çocuklar ise bu saçmalık arasında büyümüş ve büyüklerini, televizyonda izledikleri saçmalıkları örnek alarak hareket etmişlerdir.

  çözüm eğitimden geçer. eğitim ise aileden başlar.
  ... oylesine yazan yazar
 10. 10.
  wolfteam denilen lanet olası oyun yüzünden öldüğünü duyunca hem üzüldüm hemde sinirlendim. şu boktan oyun piyasadan kalksın. kalksında çoluk çocuk kendine gelsin. 700 lira yatıran var şu oyuna.
  5 -1 ... burakinyjs21