1. 1.
  http://m.abcgazetesi.com/...dasini-oldurdu-78001h.htm

  Sırf oyun için arkadaşını bıçaklayarak öldürmüş orospu çocuğu velet. Umarım islahevinde gardiyanların falan güzel bir muamelesine ugrarda anlar dünya kaç bucak. Yaşı küçük diyede umarım iki yıl yatıp sokağa salınmaz.
  5 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 2. 2.
  Potansiyel seri katil. Biz de çok kavga ettik ama en yakın arkadaşımıza bıçak çekmedik. Adı 30 sene sonra başka bir olayla duyulacaktır.
  9 ... karetta karettalar da ucar
 3. 3.
  wolfteam yüzünden olmuş.
  başka bir oyun yüzünden de olabilirdi.
  üzücü ama işte bilinçsiz internet kullanımının, çocukları dizginleyememenin bir sonucu bu.
  ailede bitiyor iş.
  allah ailesine sabır versin iki çocuğun da.
  7 ... meyyus
 4. 4.
  eskiden de vardı bu tür olaylar. knight online oynarken arkadaşlarım birbirleriyle az kavga etmedi, hatta ölümle sonuçlanmayan bıçaklama olayları da vardı bolca. çocuğun bıçağı direkt arkadaşının boğazına saplaması talihsizlik olmuş. madem bu yaşta bıçak taşıyorsun, sapla götüne veya bacağına. şimdi hücrede kime nasıl anlatacaksın wolfteami. insanlar salak saçma olaylarla geleceğini yok ediyor ya.
  8 ... ognitogenk
 5. 5.
  onu boşverin de...

  girdiği markette bir tampon yapan/baskı uygulayan ve ambulans çağıran olsa yaşardı belki çocuk. kimse dönüp bakmamış, içim sızladı bakarken, senin, benim çocuğum olabilirdi ve videoyu görünce kahroluyor insan.
  11 ... deepsees
 6. 6.
  Çocuğu falan yok katil katildir.
  1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 7. 7.
  Bu mavi balina oyunundan bile daha ciddi bir durum. Demek ki bu şeyleri yapanlara oyun bahaneymiş gerek yok. Yazık ya.
  2 ... kale3112
 8. 8.
  başlığı böyle girince suçlu oyunmuş gibi yansıyor. halbuki öyle değil.

  ben de oyun oynuyorum kimseyi de bıçaklamıyorum.
  ... being a dwarf
 9. 9.
  Nasıl bir toplum olduk biz böyle? insanın aklı ermiyor... bir çocuğun öfkesi ne denli şiddetli olabilir de bir arkadaşını öldürebilir? Eğitim ailede başlıyor gerçekten. bir insanın gözünü kırpmadan özellikle bir çocuğun bir insanın canına kıyması kabul edilebilir değil. Ve normal bir durum da değil. bu çocuk anadan doğma psikopat doğmadı sonuçta. insan olmak nedir? bu çocuğa oturup anlatılmamış, bu çocuğun şiddete eğilimli yetiştirilmiş olma ihtimali yüksek. Dünya zevkine kapılıp çocuklarını boşlayan ailelere o kadar kızıyorum ki. bir anne baba ne olursa olsun ister kör cahil ister über eğitimli olsun dünyaya getirdiği çocuktan ömür boyu sorumludur böyle iş mi olur arkadaş? doğur, yap sal ortaya tecavüzcü olsun, katil olsun, sapık olsun. iyiliği güzelliği idoğruluğu insan olmanın gerekliliğini aşılayamayacaksanız çocuk yapmayın kardeşim yapmayın.

  Görüntülerde de yaralanan çocuğa kimse müdahale etmiyor bön bön bakıyorlar. lan nasıl insanlarsınız ya? çocuk bir başına kan kaybından yere düşüp can vermiş resmen. insanlığınız batsın.
  3 ... but not so
 10. 10.
  bu çocuğu yetiştirenler de, takıldığı ortamdakiler de "insan" evet.

  nasıl bir ortamda büyüyorlar lan bunlar şaka maka.
  1 ... tukeneceiz