bugün

gezi parkı zamanı bir gün söyleneceği tahmin edilmesi gereken söz.
apo kansızıyla atatürkün posterlerini alıp yan yana yürüyenlerden daha fazlası beklenmezdi zaten.
Bu başlığı bir ak partili açtığına kalıbımı basarım.
(bkz: ben bop eşbaşkanıyım)
Bundan sonra chp'ye oy verende ne bileyim, bölücü orospudur.
rezil serefsizler batirdilar ulkeyi, nerde ise yaramaz ideali sade para olan varsa siyasete girmis. bu nasil bir donemdir.
habere konu olan gerçek.

http://www.haber7.com/siy...an-buyuk-skandal/?detay=1

"Selman Hasan Arslan. Cuma selası okunmasıyla konuşmasını sonlandıran Ensar Aytekin, mikrofonu açık unuttu CHP'li aday, yanına gelen bir iş adamıyla sohbet etmeye başladı. Skandal diyalogda ele alınanlar ise 'Kürdistan'dı. Sözde iş adamı, "Bizim oy Kürdistan'a" ifadesini kullandı. Selman Hasan Arslan ise, "Bize verecek demektir." diyerek HDPKK ile yaptıkları ittifakı bir kez daha kanıtladı.."
Ne diyeyim daha yani. Bu hayatım boyunca ilk defa havuz medyası haberine diyecek söz bulamıyorum çünkü sonuna kadar haklılar.

Ne demek imam bizle ta.ak geçiyor demek ya? Lan yarın bir gün rte yine din tüccarlığı yapınca hangi yüzle veya beyinle muhalefet yapacaksınız siz? Şu an yemin ediyorum orul orul küfürler etmek istiyorum size ama baron yapılanmanız yüzünden davalarla uğraşmak istemiyorum. Oy falan yok lan size. Ne yerelde ne genelde ya.rağımı alırsınız artık. Ya hahaha Atamın partisindeki tiplere bak ya hahaha delirmemek elde değil gerçekten. Kemal'a kemal derlerdi de inanmazdım baksana şuraya ya.

Şu ülke nerelere geldi arkadaş. S.kecem kendimi sinirden. Hükümeti ayrı muhalefeti ayrı. S.ktiniz ülkeyi eylediniz viran.
Bence bazi kemalistlerde teror orgutu uyesi olmakdan pkk ya uye olmakdan gozaltina alinmali. Yeterlan adamlar bildigin kurdistani kuracagiz diyor. Icimizdeki dusmanlari temizlemek sart. Aksi takdirde bu turk dusmanlari fransizlar yarin obursugun bize baskaldirir.
ne akp ye ne chp ye oy verdim şimdiye kadar. kim kürdistan der, kim bölücülük yaparsa allah belasını versin.
e ne var bunda. benim oyumda kürdistana, yani chp'ye.

biji serok mıstafa.

biji mıstafa kemal! tililililililili!
X parti ne yaparsa yapsın oyumu yine de x partiye veririm kafasından bi kurtulun amk. Allaha kitaba tapar gibi sorgusuz, sualsiz parti tutulmaz.
Sağcısı pkk ile masaya oturur, solcusu kürdistana destek çıkar, milliyetçisi bunları destekler.... Hiç ıvırıp kıvırmayalım, milletçe kanımız bozuk.
Rezalettin ayyuka çıkmış halidir. O mikrofon açık kalmamış olsaydı kimse inanmazdı. Çünkü saf bizim millet. Lakin Chp hdp ile işbirliği yapıyor olduğunu yaklaşık 1 ay önce hdp sempatizanı izmir başkan adayını açıkladığında dile getirmiştim. (Takip eden arkadaşlar biliyor)

Hdp nin derhal kapatılması lazım. Hemde acilen. Kılıçdaroğluna gelince: o bir proje adamı. Chp içindeki konumu şuan için çok güçlü. Ancak bir darbeyle devrilir o. Ama ümitliyim. Chp tarihi darbelerle dolu. Eninde sonunda bu adamı indirecekler. Zira atatürkün partisinin içinde bölücü işbirlikçileri barınamaz çok uzun süre. Yada barınmamalı. inşallah barındırmazlar.
Bu ülkenin sağcısı solcusu, AKP'si cehape'si hdp'si mhp'si laik şeriatı komünist milliyetçisi hepsi aynı olduğunun farkında mısınız?

Oy kullanmayan oy atmayan veya oy pusulası boş geçersiz oy atan birine "neden" dediğimizde çıkıp "beni yönetmeye aday insan benden zeki olması lazım" derse bu insana haksızsın diyebilir miyiz?

Bu akıllıya "sen aday olamazsın" derlerse kesinlikle bu ya HDP ya akp den teklif gelse aday olur.
Chp ataturkun partisidir ne yapRdaniz yapin sogutamayacaksiniz bin tane oyum olsa hepsini ona veririm diger malum parti daha cok kurt sempatizani pkk destekleyicisidir.

Not: dincileri sevmiyorum.
hala daha partiden uzaklaştırılmadı ise chp nin ayıbıdır. bu ve bunun gibiler gerçekten zeka özürlü. medyanın yüzde 95 i havuz medyası haline gelmiş. iktidar ne yaparsa yapsın sümen altı edip, aklayıp sizin attığınız her adımı izliyorlar söylediğiniz her şeyi kılıfına uydurup yer yer çarpıtıp insanların önüne koyuyorlar. ellerinden gelse tuvalete bile ses düzeneği kurup "cehape nin adayı çok sesli s.çıyor ayıb ayıb" diye haber yapacaklar. tüm bunları görüp hala böyle tipleri aday göstermek nedir ya. bunlar zaten zeki insanlar değil belli. nerede ne konuşacaklarını bile bilemeyen tipler. 2+2 = 4 bu kafa ile bir adım ileri gidemiyorlar gitmeleri de mümkün değil.
Adamın biri çıkmış, Türkiye cumhuriyetini kuran partinin o ildeki en üst düzey yöneticilerine “bizım oy Kırdistana” diyor.

Ortamda aklı başında bi allah kulu siktiri çekmiyor. Hatta “oooooo bize Yani” diyor.

Yapımda ve yayında emeği geçenlerin allah bin belasını versin.
ben chp'nin yerinde olsam edremit ilçe teşkilatını kızağa çekerim.
net bak.

t... geçiyor tarzı bir cümle hangi siyasetçiye yakışır ki?
koskoca edremit'te chp teşkilatında yer alacak daha efendi, ilkeli insanlar yok muymuş?

edremit chp teşkilatının kürtçü takılacağını sanmıyorum.
ama bir ciddiyetsizlik var.
CHP Balıkesir Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan'dan 'Kürdistan' skandalı... Aslında ben normal karşılıyorum çünkü Kemal Kılıçdaroğlu zaten kürtçü.
Atatükçüler ile Apocular yan yana..

https://m.sabah.com.tr/we...landan-kurdistan-skandali