1. 1.
    CHP Balıkesir Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan'dan 'Kürdistan' skandalı... Aslında ben normal karşılıyorum çünkü Kemal Kılıçdaroğlu zaten kürtçü.
    Atatükçüler ile Apocular yan yana..

https://m.sabah.com.tr/we...landan-kurdistan-skandali
    22 -20 ... paul kellerman
  2. 2.
    imam bizimle taşak geçiyir.
    ağdalı okuyor p...v..k gibi über saçma diyalogların geçtiği bir konuşma.
    kanaat getirdim artık, akp hiç propaganda falan yapmasın, bu sığırlar oldukça akp niye meydan meydan kasıyor ki, hemde başkan kasıyor yani.
    10 ... gogocu
  3. 3.
    ben chp'nin yerinde olsam edremit ilçe teşkilatını kızağa çekerim.
    net bak.

t... geçiyor tarzı bir cümle hangi siyasetçiye yakışır ki?
    koskoca edremit'te chp teşkilatında yer alacak daha efendi, ilkeli insanlar yok muymuş?

edremit chp teşkilatının kürtçü takılacağını sanmıyorum.
    ama bir ciddiyetsizlik var.
    7 -1 ... eylulsabahi
  4. 4.
    Adamın biri çıkmış, Türkiye cumhuriyetini kuran partinin o ildeki en üst düzey yöneticilerine “bizım oy Kırdistana” diyor.

Ortamda aklı başında bi allah kulu siktiri çekmiyor. Hatta “oooooo bize Yani” diyor.

Yapımda ve yayında emeği geçenlerin allah bin belasını versin.
    7 ... centurion
  5. 5.
    vereceğin kaynağı sikeyim diyecektim ki... videoyu izledim, olay doğruymuş. Chp’nin şu anki konumu gerçekten berbat. Bunun da başlıca sebebi, o koltuk sevdalısı kılıçdaroğlu’dur.
    9 ... rimi rimi ley
  6. 6.
    hala daha partiden uzaklaştırılmadı ise chp nin ayıbıdır. bu ve bunun gibiler gerçekten zeka özürlü. medyanın yüzde 95 i havuz medyası haline gelmiş. iktidar ne yaparsa yapsın sümen altı edip, aklayıp sizin attığınız her adımı izliyorlar söylediğiniz her şeyi kılıfına uydurup yer yer çarpıtıp insanların önüne koyuyorlar. ellerinden gelse tuvalete bile ses düzeneği kurup "cehape nin adayı çok sesli s.çıyor ayıb ayıb" diye haber yapacaklar. tüm bunları görüp hala böyle tipleri aday göstermek nedir ya. bunlar zaten zeki insanlar değil belli. nerede ne konuşacaklarını bile bilemeyen tipler. 2+2 = 4 bu kafa ile bir adım ileri gidemiyorlar gitmeleri de mümkün değil.
    12 -3 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    Chp ataturkun partisidir ne yapRdaniz yapin sogutamayacaksiniz bin tane oyum olsa hepsini ona veririm diger malum parti daha cok kurt sempatizani pkk destekleyicisidir.

Not: dincileri sevmiyorum.
    6 -22 ... cileksultan
  8. 8.
    chp'li fanatik partizan bağnaz ve biatçılarının ölümüne savunacağı rezalettir. "yok aslında öyle demek istemedi, şöyle demek istedi, videoyu kırpmışlar, hem dese ne olacak, akp de megri megri dedi caanıım, ne var bunda" falan filan. bugün chp'nin başına apo geçsin sorgusuz sualsiz koşulsuz nedensiz kayıtsız şartsız körü körüne oy verecek milyon tane davar var bu ülkede. öyle bir seçmen kitlesi düşünün ki 7/24 partisinin ayıplarını kapatmaya çalışsın. adamlar sorgulama kabiliyetini tamamen yitirmişler. "oy ver" diyorlar bunlar da davar gibi koşa koşa oy veriyorlar. yemin ederim mide bulandırıcı.
    6 ... zall bana hep abi der
  9. 9.
    Bu ülkenin sağcısı solcusu, AKP'si cehape'si hdp'si mhp'si laik şeriatı komünist milliyetçisi hepsi aynı olduğunun farkında mısınız?

Oy kullanmayan oy atmayan veya oy pusulası boş geçersiz oy atan birine "neden" dediğimizde çıkıp "beni yönetmeye aday insan benden zeki olması lazım" derse bu insana haksızsın diyebilir miyiz?

Bu akıllıya "sen aday olamazsın" derlerse kesinlikle bu ya HDP ya akp den teklif gelse aday olur.
    2 -4 ... thebiggraywolf
  10. 10.
    Atatürkçüler ve kürtçüler değil atatürkçüler ve apocular yanyana olduğu durumdur. Chp ve pkk yani.
    Ak parti yanlışları üzerinden siyaset yaparlar megri için yanlış deyip bu güne kadar yapılmayanı yapıp kendi partileri dururken apoya oy toplarlar, ölen tsk askeri ile pkk lıları bir tutup "ama onlar da şehit" derler.
    3 -2 ... desifreleyici